Wolfpack promo

W lżejszym gatunku mamy na ten weekend kilka bardzo ciekawych pozycji, nawet z najwyższej półki. Clean Bandit, Ina Wrodsen, Marco Santana to utwory, które mogą się podobać > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

Clean Bandit znów zaskakują nas lekka bardzo prostą piosenką, ale za to łatwo wpadająca w ucho. Tak było z utworem „Rockabye”, który swoim klimatem nawiązywał do hitów Ace of Base. Teraz też tak jest. Utwór jest osadzony na rytmie reggae, ale nie reggaeton. I bardzo dobrze. To powinien być hit!

 

Ina Wroldsen znana jest w wokalu w hitach Martina Solveig i Jax Jones. Oto ma swój wreszcie autorski utwór na reggaotonowym rytmie, z bardzo klimatyczną wstawką, prawie operową, w środku utworu, co bardzo zaciekawi słuchacza. Sprawdźcie to sami.

 

Stary hit Boba Dylana w interpretacji tajemniczego wokalisty z Wysp Kanaryjskich. Taka lekko taneczna wersja może się przydać.

Utwór ten został nagrany jako ilustracja muzyczna filmu Pat Garrett i Billy Kid w lutym 1973 r.  Według wypowiedzi Dylana, piosenka ta została napisana specjalnie do sceny w filmie, w której szeryf miasta umiera w ramionach swojej żony. Jednak nie jest trudno zobaczyć w tej piosence także alegorii bezsensownej wojny w Wietnamie. Piosenka może być także osobistym komentarzem do jego ówczesnej sytuacji – artysty, który utracił swoją kreatywną moc, a ma mnóstwo kontraktowych zobowiązań. Również Dylan był skłócony z aranżerem muzyki Jerrym Fieldingiem zatrudnionym przez reżysera; obaj wkrótce się znienawidzili.

Polecamy Waszej ocenie tą nową wersję tego ważnego w historii muzyki utworu …

 

 

 

Clean Bandit, Ina Wrodsen, Marco Santana to nasze typy. Sprawdźcie inne propozycje pop z tego tygodnia:

 

Backstreet Boys Don’t Go Breaking My Heart
Mannequin Mars Tip Top
Marco Santana Knockin’ On Heaven’s Door
Zephyrtone Dance The Pain Away