PROMO Fedde Le Grand & Ida Corr - Let Me Think About It > klasyk powraca!

To nagranie było hitem nr 1 w rocznym podsumowaniu Polish Dance Chart w 2008 roku. Minęło równo 10 lat i pojawia się z powrotem w remiksie o nazwie Celebration mix. Przypominamy też wersję oryginalną. PROMO Fedde Le Grand & Ida Corr – Let Me Think About It > klasyk powraca!

 

W 2006 roku Ida Corr, Christian Von Staffeldt oraz Burhan Genc skomponowali utwór ?Let Me Think About It?, który ukazał się na drugim studyjnym albumie duńskiej wokalistki IDy Corr pt. ?Robosoul?. Rok później, z kompozycją zetknął się znany holenderski DJ i producent Fedde Le Grand i podjął się jej zmiksowania. Jego klubowa interpretacja, ujrzała światło dzienne nakładem labela Flamingo Records. Ruch ten okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem energetyczna wersja podbiła rynek muzyczny na starym kontynencie. Singiel pokrył się platyną oraz zdobył mnóstwo wyróżnień w samej Danii, a także mógł pochwalić się przeszło dziesięcioma tysiącami odtworzeń w europejskich stacjach radiowych. Zobacz oryginał. Zobacz artykuł Polish Dance Chart historia 2008 .

 

Teraz, dekadę po tym sukcesie przyszedł czas na odświeżenie. Label Darklight Recordings prezentuje ten wielki hit w jubileuszowym miksie.

 

 

PROMO Fedde Le Grand & Ida Corr – Let Me Think About It > klasyk powraca!