Sam Feldt odświeża hit La Bouche
Sam Feldt odświeża hit La Bouche

Mamy miłą niespodziankę na weekend. Sam Feldt odświeża hit La Bouche. Powraca w postaci coveru, w nowej wersji deep house z udziałem wokalisty Alexa Schulza. To dość luźna przeróbka, ale warto się z nią zapoznać.

 

W 2015 roku Feldt wydał cover Robin S “Show Me Love” w labelu Spinnin Records.. Stał się on hitem zajmując 4 miejsce na brytyjskiej liście przebojów i na 21 w Holandii na Dutch Top 40. W Australii singiel “Show Me Love” zyskał status złotej płyty. W Belgii utwór Feldta osiągnął 15 i 13 na liście Billboard Dance / Electronic Songs.

 

W tym samym roku Singiel “The Devil ‘Tears” (Sam Feldt Edit) był jednym z 10 najczęściej udostępnianych utworów na Spotify. W 2016 roku Sam Feldt wydał utwór “Summer on You” wraz z Lucas & Steve. Osiągnął on czwarte miejsce w rankingu Top 40 w Holandii. Niedługo potem utwór okrył się platyną w tym kraju. Feldt na liście najlepszych DJ-ów w 2016r. wg. DJ Magazine znalazł się na miejscu 87.

 

Posłuchaj oryginału

“Be my Lover” ukazał się w marcu 1995 roku, jako drugi singiel z albumu “Sweet dreams”.  Jest to jeden z największych przebojów La Bouche, obok “Sweet Dreams”. Ten utwór osiągnął nr 6 na Billboard Hot 100 w Stanach Zjednoczonych.

W grudniu 1995 r. znalazł się na pozycji nr 1 amerykańskiej listy dance i trafił w numer jeden w Niemczech i Szwecji. Dwa różne teledyski zostały nagrane do tego utworu.

Pierwszą (europejską wersję), którą kręcono w nocy w mieście, przedstawia Melanie Thornton w czarnym stroju śpiewającym podczas jazdy samochodem, a drugą (amerykańską), kręconą w studio , śpiewa w mikrofonie, nosząc fiolet. Utwór doczekał się wielu remiksów i przeróbek.

Teraz Sam Feldt odświeża hit La Bouche z lekkiej wersji deep house i trzeba przyznać dość luźno nawiązujący do oryginału, zresztą porównajcie sami. Ta nowa wersja dostępna w jednym miksie.

am Feldt Odświeża Hit La Bouche