PROMO > NOWATOR Skąd ja znam ten sampel

Po tym wykonawcy nigdy do końca nie wiadomo czego można się spodziewać. Ostatnio poszedł w kierunku hip-hop. Teraz w innym kierunku, który bardziej nas interesuje > PROMO > NOWATOR Skąd ja znam ten sampel

 

 

Nowator  topolski raper, wokalista i autor tekstów, a także muzyk i kompozytor. Został rozpoznawalny dzięki hitom ?Moja Panienka? oraz ?Przez Chwilę?, które w 2005r. wydał razem z Lerkiem. Po krótkiej muzycznej przerwie, przyszła pora na spróbowanie czegoś nowego. Paweł postanowił spróbować swoich sił w muzyce POP/DANCE. Jego utwory ?Spadam stąd? oraz ?Wrócę nad ranem?, w mgnieniu oka zdobyły tytuł ?Złotej płyty?, a ich liczba wyświetleń na YouTube przekroczyła wspólnie ponad 13 milionów wyświetleń. Kolejny kawałek ?Jestem Na Tak?, który wykonał wspólnie z Magdą Femme, również stał się bardzo popularny i tylko na YouTube zaliczył ponad 6 milionów wyświetleń.

Jednak nie spoczął na laurach i nagrywał dalej, ?Gdzie zachodzi słońce?, ?Oszalał ten świat? czy też ?Dla Ciebie Chwile? z Tomkiem Krupą. Kolejny numer Pawła ?Co Tu Jest Grane? na YouTube osiągnął ponad 6 milionów wyświetleń. Następnie na wakacje, został wydany utwór ?Balanga?, który stał się bardzo często granym utworem w klubach i na letnich imprezach. A zaraz po nim Paweł zaprosił do duetu Mateusz Mijal, z którym zaśpiewał ?Piękny dzień?.

?Skąd Ja Znam Ten Sampel? – to najnowsza propozycja NOWATORA na zakończenie karnawału. Teledysk do utworu powstał w Porto. W skrócie: jest tanecznie i nowatorsko jak chwali go label Camey Records. Pytanie tylko brzmi do kogo adresowana jest taka mieszanka house, jump, progressive house? Najprawdopodobniej do big roomów. Ale brawo za eksperyment! Za to go właśnie cenimy.

 

PROMO > NOWATOR Skąd ja znam ten sampel