Nie każda wersja czy remix tego mega klasyka budziła do tej pory nasz entuzjazm. Bywały słabe. Tym razem jednak znajdziecie coś ciekawego w tym temacie. Dwa remiksy w nowoczesnym brzmieniu. Dostaliśmy je jako jedni z pierwszych na świecie. Mobin Master przedstawia > PROMO “Show me Love” w nowych remiksach 2018! Dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

Z Australii dotarły do nas dwa remiksy super klasyka muzyki house Robin S.  Oryginał powstał w 1993 roku i jest niedościgniony, ale od tego czasu powstało mnóstwo remiksów i coverów.

 

W 2008 roku australijski producent Mobin Master nagrał wokal “Show me love” w postaci coveru i swój własny bardzo dobry aranż, dzięki czemu ta jego wersja obiegła świat. Co kilka lat powstawały remiksy do wersji tego producenta. Tak jest i teraz w 2018 roku.

Mamy dwie całkiem udane wersje. Jedna – “Press Play remix” – to typowy future house, ale z dużym zachowaniem klimatu oryginału. Druga o nazwie “Safari reedit” idzie w kierunku tech-house i progresji, a więc może być przydatna w big roomach.  Oceńcie sami, która wersja Wam odpowiada.

 

mobin master show me love 2018