Tom Swoon, Tungevaag & Raaban - Beside Me

Tom Swoon łączy siły z norweskim duetem Tugevaag & Raaban w swoim najnowszym singlu „Beside Me”. Tom Swoon, Tungevaag & Raaban – Beside Me > Promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

Popularność polskiego producenta nie słabnie – artysta niedawno awansował w rankingu DJ Mag’s Top 100 na miejsce 47. wśród najlepszych DJ-ów na świecie. Tom Swoon ma na koncie produkcje wydane przez największe wytwórnie taneczne na świecie.

Tom Swoon

Od „Ghost” w Protocol Recordings należącej do Nicky’ego Romero, po „Shingaleing” w Spinnin’ Records i hymnowego „Ahead Of Us” w Ultra Music. Tom został także doceniony przez największe gwiazdy przemysłu muzycznego – Tiesto, Martina Garrixa, Nicky’ego Romero, Hardwella, duet Dimitri Vegas & Like Mike oraz Armina Van Buurena, wymieniając tylko kilka z nich.

 

Tom Swoon, Tungevaag & Raaban Beside Me tom _ raaban

Formację Tungevaag & Raaban tworzą Martin Tungevaag i Robbin Söderlund. Ich utwory mają już ponad 333 milionów streamów na Spotify! W tym roku artyści dali szereg gigantycznych koncertów, dzieląc scenę z Tiesto, Arminem Van Buurenem, The Chainsmokers i Alesso. Ich ostatnimi przebojami są „Coming Up” i „Cold Blood”.

 

Utwór „Beside me” to jak na Doriana bardzo lajtowa produkcja. Średnie tempo, lekki beat, nie za dużo elektroniki, przejścia w kierunku muzy r’n’b. Ot taka piosenka można powiedzieć. Wokal damski niezły, ale nie podano kto śpiewa. Na razie dostępna tylko wersja oryginalna. Dla DJs wersja extended.