PROMO NA WEEKEND > Tiesto, Bounce Inc. , Filatov & Karas, Alan Walker, …

dj raport

Oto kilka propozycji na ten weekend. Oczywiście jest znacznie więcej, ale w tym miejscu temat traktujemy przekrojowo. Więcej na naszym profilu Facebook.

Najnowszy singiel Tiesto “Carry You Home” to wyraźne nawiązanie do aktualnego trendu jaki wyznaczyli ostatnio choćby Axwell i Ingrosso w “More than You know”. A więc mamy tu piękny wokal ciemnoskórego wokalisty Aloe Blacc . Do tego  norweski duet Stargate .

Brzmieniowo nic szczególnego w utworze nie słyszymy. To nie jest klubowy hit, bo ma być mainstreemowy hit. Bo taki jest już Tiesto od jakiegoś czasu. Na przykład w “On my Way“, który przecież bardzo się podobał.

“Carry You Home” wydał label Musical Freedom pod auspicjami Spinnin Records.

https://www.youtube.com/watch?v=W5dwBCi_074

 

Bounce Inc. x Daav One – Killer

Mocno podkręcona jazda elektroniczna czyli coś do czego nas przyzwyczaili Panowie Max Farenthide i Hubertuse. Tym razem wydali w niemieckim labelu Playbox.  Typ do big roomów!

 

Julien Doré – Coco Câline (Filatov & Karas Remix)

Rosyjscy producenci tym razem we francuskojęzycznym kawałku. To coś nowego. A sama produkcja w ich aktualnym stylu czyli grającym basem i prostą melodią. Julien Core to wokalista z Francji, u nas nie znany, ale tam we Francji już tak.

 

Alan Walker – The Spectre

Również twórca “Faded” proponuje bardzo prosty melodyjny utwór.  Ten norweski producent muzyki elektronicznej to jeden z najczęściej odtwarzanych artystów w serwisach streamingowych na całym świecie. ‘The Spectre’ to nowa wersja instrumentalnego „Spectre” udostępnionego w sieci kilka lat temu. To jeden z najważniejszych punktów jego koncertów i faworyt fanów od dłuższego czasu.

Ale to rok 2016 był dla Alana przełomem – wtedy na listy przebojów wskoczyły aż trzy jego single ‘Faded’, ‘Sing Me To Sleep’ i ‘Alone’, w 2017 do tej listy dołączył też ‘Tired (feat. Gavin James)’. W międzyczasie Alan wydał też dwa utwory instrumentalne – Route i Ignite. Jego muzyka odtwarzana była ponad 4 miliardy (!) razy a klip do ‘Faded’ dołączył do listy teledysków z ponad miliardowymi odtworzeniami. Walker zremiksował też utwory takich artystów jak m. in.  Coldplay, Sia, Charli XCX czy Bruno Mars.

 

Nacho, Yandel, Bad Bunny – Báilame

Potrzeba muzycznie czegoś w stylu “Despacito”?  To może to? Z Wenezueli. Najpierw stało się hitem w tym kraju gdy zaśpiewał to niejaki Nacho (Miguel Ignacio Mendoza Donatti). Potem stworzono wersję o nazwie “remix” już z udziałem dwóch pozostałych czyli Yandel i Bad Bunny.