Dr Phunk & 22Bullets, DJ Kuba & Neitan i inni EDM TYPY

EDM PROMO DR Phunk

W tym tygodniu nie zabrakło ciekawych premier z big room’owego gatunku. Jest różnorodnie. Oto nasza selekcja ciekawszych premier. Dr Phunk & 22Bullets, DJ Kuba & Neitan, Promise Land, DJ LeeMac i Maurice Lessing.

 

Muzyka EDM znów pokazuje nam swoje szerokie spektrum. Dziś znajdziecie tu prawie wszystko… Dance, House, Techno, Trance, Goa, hardstyle, a nawet Dream. Na początek kawałek, który jest największą mieszanką gatunków. Oto jeszcze mało znany u nas duet producentów Dr Phunk i 22Bullets …

 

Goa, pumpin, dance a nawet Hardstyle znajdziecie w tym zwariowanym kawałku “Ready To Rage” ! Jordy Buijs, lepiej znany jako Dr Phunk, był wcześniej nazywany jednym z najbardziej utalentowanych DJ-ów / producentów w Holandii i po raz kolejny udowodnił swój talent! Możecie go kojarzyć ze współpracy z Hardwell’em lub Blasterjaxx.  22Bullets jest nam bardziej znany. Już o nim pisaliśmy. To Varun Sony – producent z dalekiej Tajlandii.

 

Dwaj nasi rodzimi producenci DJ Kuba & Neitan ponownie wydają w Hexagon. Nowy kawałek “Everybody” to znów kawał dobrej roboty! Chłopaki przeistaczają typowy vocal house’owy kawałek na bass house’owy dynamit. I do tego świetny wokal.

 

Włoska formacja Promise Land zaskakuje nas swoim nowym kawałkiem pt.”Revenge”, zwarzywszy, że ostatnio wydawała typowy House. Tym razem Fabio Ranucci i  Nazario Pelusi bliżej do Trance. Ciekawy spokojny klimat, choć jest też dawka energii.

 

Nowy utwór z house’owego labela z Rosji – Which Bottle? to kawałek w klimacie uplifting Tech House, z ogromną dawką energii. DJ LeeMac i “I can feel it” to  przykład utworu, któremu blisko do House jak i do Techno.

 

“Closer” to propozycja dla fanów spokojniejszego EDM. Maurice Lessing to młody producent z Niemiec. Znamy go z czterech utworów. Ten najnowszy to ciekawy kolaż spokojnego Trance i Dream. Tak to ten sam klimat, który znacie z klasyka nieżyjącego już włoskiego producenta; to Robert Miles – odkrywca tego brzmienia. Miłe dla ucha.

 

Zobacz inny EDM PROMO