Doja Cat Birds of Prey film Ptaki Nocy

Utwór ?Boss Bitch?, który wydała właśnie Doja Cat to utwór nie taki prosty do krótkiego zdefiniowania. Jest tu hip-hop, rap, jest House i Electro. Taki zwariowany jest właśnie utwór promujący film “Ptaki Nocy”, który właśnie pojawia się w naszych kinach. O muzyce z tego filmu i samym obrazie już dziś piszemy.

 

 

 

 

 

Niedawno przedstawialiśmy utwór “DiamondsMegan Thee Stallion & Normani określając go jako kawał znakomitej muzy Black, a tu mamy kolejny. Po zamieszaniu, jakie wywołał głównie w USA ?Diamonds? – główny singiel promujący “Birds of Prey: The Album” i jego następca “Joke?s On You”, przyszedł czas na kolejny hymn zapowiadający stworzony wyłącznie przez kobiece gwiazdy soundtrack do nadchodzącego filmu “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. Taki bowiem długi podtytuł ma ten obraz.

 

Oto Doja Cat, pełna energii raperka i wokalistka, opublikowała ognistą piosenkę “Boss Bitch?. Utworowi  towarzyszy teledysk zawierający niepublikowane wcześniej ujęcia z filmu.

 

Oto Trailer filmu

 

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (oryg. Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)) to amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o grupie superbohaterek o tej samej nazwie wydawnictwa DC Comics. Za reżyserię odpowiada Cathy Yan, a za scenariusz Christina Hodson. W rolach głównych występują: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Chris Messina, Ella Jay Basco i Ewan McGregor.

 

Doja Cat Birds of Prey film Ptaki NocyFilm opowiada historię Harley Quinn, która łączy siły z Black Canary, Huntress i Renee Montoyą, aby uratować Cassandrę Cain przed przestępcą nazywanym Black Mask.

“Birds of Prey: The Album” wraz z filmem “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” ma premierę  7 lutego. Na soundtracku znajdą się utwory takich gwiazd jak Halsey, Saweetie & Galxara, Summer Walker, Lauren Jauregui i Jurnee Smollett-Bell w swej filmowej roli Czarnego Kanarka.

 

 

 

 

 

 

 

Oto pierwsze recenzje:

  • – “Birds of Prey: The Album” to topowy skład zabójczych, kozackich kobietBillboard
  • – Megan Thee Stallion i Normani to drużyna marzeńTime
  • – “Diamonds” to niesamowity, genialny, zapierający dech w piersiach utwórElle
  • – “Joke?s On You” to filmowy hymn o tym, jak wziąć odwet za toksyczny związekE!