release me agnes nrd1 santo

Znów piszemy o tym producencie. NRD1 tym razem powraca w odświeżeniu nie tak starego hitu pt.”Release me”. 12 lat top przecież dość mało zważywszy, że te najstarsze omawiane na naszym łamach oryginały mają nawet 100 lat. Porównajmy więc oryginał z nowa wersją NRD1 & Santo.

 

 

„Release Me” to typowa popowa piosenka nagrana przez szwedzką piosenkarkę Agnes Carlsson w 2008 roku. Była wówczas sporym przebojem także u nas. Oto nowa adaptacja tego utworu, która stworzyli NRD1 i Santo.

 

Prosto i trendy czyli zgodnie aktualnymi trendami. Czy ten nowy utwór dołączy do kolekcji hitów producenta, takich jak „La Louze”, „King Of The Jungle”, „Toukassé”,„Desolée”, czy „Back To Life”?

 

Przypomnijmy sobie oryginał.

Utwór został napisany przez samą Agnes, Andersa Hanssona i Sharon Vaughn . Został wydany jako drugi singiel z jej albumu w Szwecji i jako debiutancki singiel Agnes na całym świecie. „Release Me” był kolejnym hitem w pierwszej dziesiątce dla Agnes w Szwecji, a także na listach przebojów w Belgii , Danii , Irlandii , Holandii i Wielkiej Brytanii . Na całym świecie singiel sprzedał się w ponad 900 000 kopii, co czyni go największym dotychczasowym hitem Agnes.

W lipcu 2009 roku „Release Me” został wydany po raz pierwszy poza Europą, w Australii , nakładem Warner Music . Piosenka została również wydana w Stanach Zjednoczonych 18 sierpnia 2009 roku, gdzie zajęła pierwsze miejsce na liście Billboard Hot Dance Club Songs .