dj raport Photo Collage spacer sheila b devotion crew 7 raupe

„Spacer” – hit z lat 70-tych i znów pojawiają się Crew 7, ale tym razem ze swoim ziomalem Jacques Raupe, a mamy do czynienia z francuskim hitem ery Disco.

 

Doskonale nam znana niemiecka ekipa Crew 7 figuruje na Polish Dance Chart na #1 z „LIke a Prayer”, a mamy już kolejny strzał. Tym razem jest to kolaboracja z Jaques Raupé. Pseudonim francuski, ale to równiez producent z kraju naszych zachodnich sąsiadów. Naprawdę nazywa się Maik Raupach. Panowie tym razem wybrali jeden z najsłynniejszych hitów tanecznych, z Francji, z lat 70-tych. „Spacer”. Wykonywali go wtedy Sheila & B. Devotion.

 

Zainspirowani oryginalnym smakiem tego evergreenu, posuwają go o krok dalej, aby wstrząsnąć dzisiejszymi parkietami tanecznymi na całym świecie. Czy im się uda? Francuskie hity maja swój urok, więc kto wie?

 

Zobaczcie oryginał i porównajcie.

 

 

dj raport Photo Collage spacer sheila b devotion crew 7 raupe Sheila and B. Devotion ( określana również jako Sheila B. Devotion, Sheila and the Black Devotion lub SB Devotion) była grupą disco, na czele której stanęła francuska piosenkarka Sheila w latach 1977-1980.

Formacja ta na krótko osiągnęła popularność w Europie, a w mniejszym stopniu w klub klubowy w USA w erze disco . Grupa nagrała dwa albumy „Singin 'in the Rain” i „King of the World”, zanim rozpadła się w 1980 roku, kiedy Sheila wróciła do swojej solowej kariery.

Warto jeszcze wspomnieć, że autorami tego utworu są legendarni producenci grupy Chic – Bernard Edwards i Nile Rodgers!

 

Zobacz inny hit lat 70 „I was made

Zobacz też „Crush

He’s a spacer
A star chaser
A spacer
He’s a spacer
A star chaser
A spacer
He’s a ladies man
Always greets with, a kiss on the hand
He protects us all
At the ready to answer our call
In his own special way he is gentle and kind
Oppression he hates
Love in his eyes
My heart skips a beat when I’m by his side
He’s a spacer
A star chaser
A spacer ….