Promo Vanotek Nesco remix

Od czasu do czasu mamy sytuację, że remiks przerasta jakością oryginał. Oto takie dobitne przykłady. Dotyczą zarówno lżejszego repertuaru, jak i mocniejszego. Dave Winnel, Nesco, Mahmut Orhan, Dave Aude, KC Lights i mniej znani producenci. Zobaczcie, co zrobili z oryginałów Vanotek, Sabrina Carpenter, Kadebostany i Thomas Gold.

 

 

 

 

 

Z Armada Music dotarł do nas dosłownie wczoraj jeszcze gorący remiks nagrania Thomas Gold „Real Love”. Oryginał znamy z 2018 roku. Remix Dave Winnel jest znakomity. Tu nie ma nawet co pisać! Trzeba posłuchać i … grać w ciemno. Nie pożałujecie.

  • Dave Winnel Extended Remix 04:19

 


Vanotek nas teraz mocno zaskoczył jakością utworu „Love is Gone”. To za sprawą znakomitego remiksu Nesco. Ta wersja na pograniczu dance house z dodatkiem gitary znakomicie tworzącej tu taki hiszpański nastrój, zawiera bardzo dobrze rozplanowane instrumenty. W czołowej roli jest tu też bas, niby banalnie brzmiący, ale w zestawie bardzo dobrze pozbieranych dźwięków wypada to znakomicie. Lepiej niz oryginał!

  • Nesco Remix 04:12
  • Robert Cristian Remix 03:39
  • Radio Edit 03:36

 


I w tym przypadku remiks wydaje się bardziej udany od oryginału Kadebostany „Early mornig dreams”. Kadebostany to zespół, który tworzy wyjątkową jakość muzyki pop. Mają wyjątkową zdolność do uwodzenia zarówno mainstreamowej jak i alternatywnej publiczności! Szwajcarska grupa ma na swoim koncie utwór „Castle In The Snow”, który ma ponad 22 mln wyświetleń!

Zremiksowany przez The Avener trafił na radiowe chartsy w wielu krajach. Grupa zagrała ponad 200 koncertów w przeciągu 2 lat – w tym w 2015 roku na Orange Warsaw Festival! Ich koncerty to prawdziwy teatr świateł i wizualizacji! Uczta dla oka i ducha! „Early Morning Dreams” to utwór pochodzący z najnowszego albumu Kadebostany „Monumental”.

Remiks Mahmut Orhan ma jednak w sobie „coś ekstra”. Jest bowiem klimat, który stanowi wizytówkę Kadebostany, ale ten turecki producent zadbał o atrakcyjniesze tanecznie tło i sekcję rytmiczną. Bardzo trafnie poskładał dźwięki. To może być wreszcie hit w Polsce!

  • Mahmut Orhan Remix 03:37

 


Gdy posłucha się oryginału „Sue me” Sabrina Carpenter (trap), a potem tych remiksów, widać spora pomysłowość remiksów.  Słabo wypada (co dziwne) Dave Aude remix, bo brzmi banalnie, ale za to dwa pozostałe to dobra muza house, choć dla tego bardziej wymagającego słuchacza. Słychać w tle nawet wykorzystanie legandarnego Mooga.

  • KC Lights Remix 03:22
  • Dave Aude Remix 03:49
  • 6AM Remix – Radio Edit 02:53