Santana, Junior Jack, Fleetwood Mac, Rocco Granata

Oto kilka naszych propozycji nowych przeróbek. Jak widać tym razem mamy do czynienia z bardzo szerokim przekrojem czasowym i stylistycznym. Hity Santana, Junior Jack, Fleetwood Mac, Rocco Granata w nowych tanecznych wersjach już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=R-TM8J2HgoI

Junior Jack przerobił ten utwór (bo to tez była przeróbka) w 1999 roku. Oryginał sampla pochodzi z 1985 roku. To utwór “Saturday Love” by Cherrelle i Alexander O’Neal. Czy ta najnowsza wersja zadawala Was? Oceńcie sami!

 

https://www.youtube.com/watch?v=38bRuAAJ4hI

Wprawne ucho usłyszy tu hit grupy Fleetwood Mac z 1977 roku. Lekki house i przyjemny wokal – to może się podobać.

 

Tu także oryginał powstał wcześniej, bo w 1963 roku stworzony przez Tito Puente . Ale hitem stałą się w 1971 roku dzięki Carlos Santana i jego grupie. To był światowy hit. Teraz mamy tribalową i bardzo energetyczną wersję house, która tylko w części oddaje klimat rytmu mambo.

 

Chyba nie ma osoby, która nie słyszała by tego utworu, jak nie w oryginale, to w przeróbce. Oto ta najnowsza oparta oczywiście na rytmie reggaeton. “Marina” powstała w 1959 roku. Zaśpiewał ją wówczas włoski wokalista Rocco Granata. Ta nowa wersja zawiera wstawki rapowe, bo Sydney-7 jest właśnie raperem. Remiksu dokonała formacja o nazwie Forza Italia.

 

 

Zobacz przy okazji inne przeróbki Stare na Nowo, które polecaliśmy ostatnio.