ALIBI - Zdobędę Cię (fot. Sacharscy)

Jak co tydzień przedstawiamy Wam kilka nowości disco dance. Chociaż w ciągu ostatnich siedmiu dni nie było wielkiego “bum” to jednak kilka z nich warto mieć na rozpoczynający się weekend.

 

Nie wątpliwie jedną z najbardziej oczekiwanych muzycznych nowości disco dance był utwór “Oczy szafirowe”.
Jest to jeden z singli promujący album zespołu BOYS zatytułowany “25 lat” wydany z okazji ćwierćwiecza działalności grupy pod przewodnictwem Marcin Millera.

Dla naszych DJ-ów dostępna jest pierwszy z remixów tego numeru, który przygotował duet producentów DANCE 2 DISCO. Już niedługo pojawią się kolejne, równie taneczne.

“Bo ja kocham” to tytuł ostatniej produkcji formacji M-POWER. Przytaczamy ją nie przypadkiem – otóż do naszego serwisu trafił nowy, klubowy remix.

DJ ARI, który jest odpowiedzialny za jego produkcję postanowił dodać temu utworowi pazura. Efekt końcowy jest naprawdę zadowalający i singel ten może zyskać kolejnych fanów wśród tych, którzy lubią “pompować”.

Aż chce się powiedzieć “wrócił stary, dobry DANCE EXPRESS”. Jeśli są wśród czytelników osoby, które wychowały się na polskim dance i power dance z przełomu tysiącleci to będą wiedzieli co mam na myśli.
Jedna z czołowych wówczas grup swoim premierowym singlem “Dance” przypomina muzycznie tamte lata.

W serwisie dostępne są dwie wersję extended – z i bez cenzury.

 

W tym tygodnia z nowości disco dance zadowoleni będą także fani starego disco polo rodem z lat 90-tych. W takim właśnie klimacie utrzymana jest premierowa propozycja od zespołu SKALAR zatytułowana “Szalona jak wiatr”.
Od czasu publikacji w naszym serwisie jest on bardzo chętnie pobierany. Czy zatem szykuje nam się cichy kandydat do hitu miesiąca?

To tylko garść nowości disco dance, które znajdziecie w naszym serwisie dla DJ-ów – www.digitalDJ.pl.

Przy okazji już dziś zachęcamy Was do pobierania nowego singla od duetu JORRGUS & DZIEMIAN, którego premiera przewidziana jest na 29 czerwca.
“Dziękuję Ci” to niezwykle klimatyczny utwór, który naszym zdaniem może być przebojem na wielu weselach i nie tylko. Jego treść i przesłanie jest ponadczasowe, a klip, który do niego powstał pięknie koreluje z nowym singel Jurka i Maćka.