jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Nowości disco dance, które warto mieć na weekend

Nowości disco dance, które warto mieć na weekend

Jak co tydzień przedstawiamy Wam kilka nowości disco dance. Chociaż w ciągu ostatnich siedmiu dni nie było wielkiego „bum” to jednak kilka z nich warto mieć na rozpoczynający się weekend.

Nie wątpliwie jedną z najbardziej oczekiwanych muzycznych nowości disco dance był utwór „Oczy szafirowe”.
Jest to jeden z singli promujący album zespołu BOYS zatytułowany „25 lat” wydany z okazji ćwierćwiecza działalności grupy pod przewodnictwem Marcin Millera.

Dla naszych DJ-ów dostępna jest pierwszy z remixów tego numeru, który przygotował duet producentów DANCE 2 DISCO. Już niedługo pojawią się kolejne, równie taneczne.

„Bo ja kocham” to tytuł ostatniej produkcji formacji M-POWER. Przytaczamy ją nie przypadkiem – otóż do naszego serwisu trafił nowy, klubowy remix.
DJ ARI, który jest odpowiedzialny za jego produkcję postanowił dodać temu utworowi pazura. Efekt końcowy jest naprawdę zadowalający i singel ten może zyskać kolejnych fanów wśród tych, którzy lubią „pompować”.

Aż chce się powiedzieć „wrócił stary, dobry DANCE EXPRESS”. Jeśli są wśród czytelników osoby, które wychowały się na polskim dance i power dance z przełomu tysiącleci to będą wiedzieli co mam na myśli.
Jedna z czołowych wówczas grup swoim premierowym singlem „Dance” przypomina muzycznie tamte lata.
W serwisie dostępne są dwie wersję extended – z i bez cenzury.

W tym tygodnia z nowości disco dance zadowoleni będą także fani starego disco polo rodem z lat 90-tych. W takim właśnie klimacie utrzymana jest premierowa propozycja od zespołu SKALAR zatytułowana „Szalona jak wiatr”.
Od czasu publikacji w naszym serwisie jest on bardzo chętnie pobierany. Czy zatem szykuje nam się cichy kandydat do hitu miesiąca?

To tylko garść nowości disco dance, które znajdziecie w naszym serwisie dla DJ-ów – www.digitalDJ.pl.

Przy okazji już dziś zachęcamy Was do pobierania nowego singla od duetu JORRGUS & DZIEMIAN, którego premiera przewidziana jest na 29 czerwca.
„Dziękuję Ci” to niezwykle klimatyczny utwór, który naszym zdaniem może być przebojem na wielu weselach i nie tylko. Jego treść i przesłanie jest ponadczasowe, a klip, który do niego powstał pięknie koreluje z nowym singel Jurka i Maćka.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze