sex alle farben theresa rex
Theresa Rex i Frans Zimmer (fot.Sony Music)

W swoim nowym utworze pt.”Sex” Alle Farben zmienia nieco stylistykę, a przede wszystkim techno. Być może tylko eksperymentuje, ale brzmi to intrygująco. Do współpracy zaprosił znaną nam wokalistkę. Nazywa się Theresa Rex.

Niemiecki producent, jak widać, pracuje intensywnie, bo wydaje kolejny autorski utwór. Tym razem wyraźnie eksperymentuje. Po sukcesie nowej wersji klasyka Fools Garden „Lemon Tree”, Alle Farben – DJ i producent z Berlina prezentuje nowy kawałek „Sex”. Czy taki tytuł to tylko chwyt  mający przyciągnąć słuchacza? Oceńcie sami, oto na razie dostępne tylko audio wideo.

 

Jeśli się eksperymentuje w kierunku muzyki  R’n’B, a więc idzie nieco pod górkę, trzeba czymś przyciągnąć słuchacza z Europy, a na pewno z Polski.  Trochę tu słychać echa hitów Pop z lat 90-tych i być może było to inspiracją w napisaniu takiego właśnie wolniejszego niż dotychczas utworu producenta.

Wokalnie w utworze udziela się Theresa Rex, wokalistka pochodząca z Danii, znaną z hitów takich jak: „Solo Dance” Martina Jensena i „What I Like About You” (2019), z Jonasem Blue. Ma też na koncie utwór solowy, wydany w 2020 roku, pt. „Friday”.

sex alle farben theresa rex
Theresa Rex i Frans Zimmer (fot.Sony Music)

„Singiel „Sex” opowiada o pragnieniu drugiej osoby, a dosłowniej nawet o pożądaniu. Pewnie taki ma być w zamyśle autorów tekstu, do których należy nie tylko Frans Zimmer.

Tu i teraz najszybciej jak to możliwe. Ale do tego momentu twój umysł jest uwięziony w fantazje i myśli co się stanie, kiedy w końcu zobaczysz osobę, której pragniesz, po długiej rozłące” – mówią o nowym singlu jego twórcy.

„Jestem wdzięczny, że miałem możliwość współpracować z tak utalentowaną wokalistką jaką jest Theresa. Próbowanie nowych rzeczy to była wielka radość i koniec końców doprowadziło to do świetnego efektu” – mówi Frans Zimmer aka Alle Farben.

„Ogromnie się cieszę, że w końcu wypuszczamy ten utwór. W mojej opinii opowiada on o tym uczuciu łaskotania w brzuchu, za każdym razem kiedy myślimy o swoim crushu. To bardzo radosna i pełna nadziei piosenka – nagrywanie jej sprawiło nam mnóstwo frajdy, nawet pracując na odległość” –  Theresa Rex.

 

 

Zobacz:

Walk away” Alle Farben i James Blunt

Kids” z MGMT