Sia na święta Bożego Narodzenia – “Santa’s Coming For Us”

Sia na święta Bożego Narodzenia -

Do Świąt Bożego Narodzenia już tylko miesiąc. Nie więc dziwnego, że pojawiają nam się utwory świąteczne. W tym przypadku jest to utwór zupełnie nowy > Sia – “Santa’s Coming For Us”. Utwór dostępny jest już w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Sia – wokaliska ostatnio bardzo aktywna postanowiła wykorzystac okres świąteczny. Autorka hitu “Cheap Thrills” wydała pierwszy singiel z jej nadchodzącego świątecznego albumu “Everyday is Christmas”.  Piosence “Santa’s Coming For Us” towarzyszy przyjemny klip.  Całość jest zabawna, optymistyczna, a sam piosenka utrzymana jest w stylu dance/pop.

Wcześniej w październiku, Sia ogłosiła pełną listę utworów i oficjalne dzieła z udziałem częstej współpracowniczki Maddie Ziegler. Wydanie “Santa’s Coming For Us” pojawiło się tego samego dnia, w którym album jest dostępny do przedsprzedaży. Podczas gdy fani będą musieli poczekać jeszcze kilka tygodni przed zdobyciem całego projektu, ten chwytliwy robak może być wystarczającym darem, aby powstrzymać ludzi do tego czasu.

Ta łatwa w odbiorze piosenka o tanecznym charakterze ma szansę dołączyć do grupy nagrań, które DJ’e wykorzystują w okresie świątecznym. Warto wieć jej posłuchać.