Sigala - Feels Like Home

U progu wakacji ten producent mocno nas zaskakuje. Pozytywnie. Jeszcze bardzo popularna jest „Lullaby” , a oto mamy kolejną premierę tego ulubionego przez wieku DJ’ów producenta. Sigala & Fuse ODG & Sean Paul feat. Kent Jones – Feels Like Home > utwór już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

„Lullaby” znajduje się obecnie wysoko, bo na 15 pozycji Polish Dance Chart, ale wakacje i lato to okres wyjątkowy także dla takich producentów jak Sigala. Niedawno mieliśmy remiksy jego aktualnego hitu. A teraz coś specjalnie na lato. To słychać!

 

Sigala – Feels Like Home (z udziałem Fuse ODG & Sean Paul feat. Kent Jones)

 

 

Sigala – Feels Like Home to kolejny singiel brytyjskiego DJ’a i producenta, następca przeboju „Lullaby” z Palomą Faith. Utwór, zainspirowany jamajskim dancehall oraz stylem soca, które połączone są z festiwalowymi trąbkami, to kolejny hymn lata!

Ten utwór to wspaniały miks różnych kultur i artystów, z którymi praca była świetną zabawą! Finalny efekt czerpie inspirację z tych wszystkich miejsc, z których pochodzą moi współpracownicy – Jamajki, Ghany i Ameryki”. Mówi o nim Sigala.

 

Bruce Fielder aka Sigalatoproducent z Wlk.Brytanii. Dzięki hitowi „Easy Love”, w którym zsamplował utwór Jackson 5, stał się bardzo popularny. W tym nowym utworze „Feels like Home”  Sigala dobrał sobie ciekawych artystów.

Fuse ODG to już nam nieco znany hip-hopowy artysta pochodzący z Ghany, ale działający w Anglii. Najbardziej znany jest jego utwór z Wyclef Jean „Antenna”.

Sean Paul zrobił już tyle produkcji, praktycznie z każdym znanym artystą muzyki pop, że przedstawianie go było nie na miejscu. Dość przypomnieć jego obecność w nagraniu „Rockabye” z Clean Bandit.

Najmniej znany jest w tym towarzystwie niejaki Kent Jones. To czarnoskóry producent, odpowiedzialny tutaj zapewne za wakacyjny karaibski klimat „Feels like Home”.

 

 

Utwór promuje album „Brighter Days”, który planowany jest dopiero na 21 września. A na razie Sigala – Feels Like Home (z udziałem Fuse ODG & Sean Paul feat. Kent Jones) już dostępny do grania…