jesteś tu
Główna > PROMO > STARE NA NOWO James Brown, Vato Gonzalez

STARE NA NOWO James Brown, Vato Gonzalez

Dziś tylko dwie propozycje związane ze starszą muzyką, ale w różny sposób. Utwór Just Us wykorzystuje tylko bardzo znany sampel z lat 70-tych, zaś Vato Gonzalez powraca w postaci aktualnie brzmiącego remiksu. Promo już dostępne w serwisie.

 

 

 

 

Ciekawy zabieg wykorzystania oryginalnego sampla wokalnego. Nie jest to bowiem przeróbka. Duet DJ-ów i producentów Just Us prezentuje najnowszy singiel „I Feel Good Love” z gościnnym udziałem Daniela Caplin. W kawałku znalazły się sample „I Got You (I Feel Good)” Jamesa Browna.

Just Us to tak naprawdę Steven Lee i Carl Kennedy. Artyści zyskali rozgłos za sprawą debiutanckiego singla „Cloudbusting”, nowej wersji słynnego utworu Kate Bush. „I Feel Good Love” to pokaz prawdziwego talentu Just Us oraz niezwykłego wokalu Daniela. Eklektyczna produkcja to jeden z największych atutów nowego singla. Całość w lekkim klimacie deep house. Bardzo klimatyczna.

 

 

Vato Gonzalez to producent z Holandii , który ma na koncie jest hit „Badman Riddim (Jump)”, który przeszedł już do klasyki gatunku. Było to w 2011 roku. Od tego czasu pojawiło się już kilka odświeżeń. Ten najnowszy to mocny future bass progressive house.

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze