jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > INNA No Help > nowe oblicze wokalistki z Rumunii

INNA No Help > nowe oblicze wokalistki z Rumunii

Za rok będzie 10 lat jak ta wokalistka z Rumunii dostarcza nam hity. I robi to prawie nieprzerwanie. „Hot”, „Deja vu”, „10 minutes” czy „Sun is up” – to kilka przykładów dla przypomnienia. Stworzyła , wspólnie z formacją Play & Win, tzw. rumuńskie brzmienie dance. Potem zajęła się muzyką urban z myślą o USA. Jeszcze później reggaeton. A teraz poznajemy jeszcze Inna – nomen omen – inna.  Oto jej nowy singiel „No Help” i kilka aktualnych informacji na temat tej wokalistki.

 

 

 

 

Inna jeszcze nigdy nie była tak dzika i zmysłowa! Przynajmniej tak twierdzi Jej wydawca. Oceńcie sami czy to prawda. Wokalistka zaprezentowała zachwycający wizualnie teledysk do piosenki „No Help”.

Inna No HelpInna za każdym razem realizuje teledysk w innym miejscu świata. Tym razem wokalistka postawiła na Los Angeles oraz Maroko. Efekt? Klip „No Help” zachwyca wizualnie. W klipie artystka zaprezentowała nowe, krótsze włosy oraz bardzo seksowne stroje. Pojawiające się w wideo kobiety również emanują seksapilem, pewnością siebie i klasą.
Za reżyserię i realizację teledysku odpowiada NGM Creative (reżyser Bogdan Păun i operator Alex Mureșan). Duet stworzył dwa inne klipy artystki – „Nirvana” oraz „Pentru că”. Produkcją zajął się Loops Production.

Jesień rozpoczyna się „No Help”. Jestem bardzo podekscytowana, bo w kawałek włożyłam całą moją duszę i energię. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zaprezentować nowe piosenki.

 

2018 rok

był dla artystki wyjątkowo udany: INNA wydała wspólnie z The Motans utwór „Pentru că”, który zgromadził ponad 11 mln wyświetleń na YouTubie, a także był wielkim hitem radiowym w ojczyźnie gwiazdy.
NNA w ciągu ostatnich miesięcy koncertowała na całym świecie, w tym m.in. w Meksyku, Turcji, Finlandii, Hiszpanii, Francji czy na Dominikanie.

Aplikacja

Inna wydała oficjalną aplikację, z której fani jako pierwsi mogą dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach w życiu zawodowym i prywatnym artystki. Wokalistka zamieszcza tam klipy z trasy, oficjalne teledyski oraz autorskie playlisty. W aplikacji wbudowano czat, który umożliwia rozmowę z gwiazdą. Program jest dostępny na iOSoraz w Google Play.

Podobne artykuły

na górze