SUPERMOCE Męskie Granie Orkiestra 2023 taneczne jak nigdy

Supermoce Męskie Granie Orkiestra 2023 (Igo, Mrozu, Vito Bambino)

W projekcie “Męskie Granie Orkiestra” robi się coraz bardziej tanecznie. Bardzo nas to cieszy, bo kiedy ruszała ta formuła – marketingowo-muzyczna –  słychać było alternatywę, a nie taneczny beat.

 

 

Taneczny beat? Jak najbardziej, choć jeszcze nie taki klubowy, ale jednak. Nazywa się “Supermoce“. Męskie Granie Orkiestra 2023 tym razem firmują Igo, Mrozu i Vito Bambino.

 

 

Męskie Granie Orkiestra 2023 i mocny skład, tym razem w gronie trzech śpiewających facetów: Igo, Mrozu i Vito Bambino. Są ostatnio bardzo aktywni wydawniczo, ale nas zaskoczył funkowy feeling.  „Supermoce”, którego producentem (i kompozytorem) jest Kuba Galiński to fajnie zaaranżowany funky disco pop.

Słychać, że producent aranżu odrobił lekcję, bo nie bez powodu bas tu stanowi ważny element. Igo, Mrozu i Vito nie tylko świetnie śpiewają, ale napisali fajny tekst.

Czy powtórzy sukces?

Jeszcze w 2022 r. ukazały się dwa świetne albumy – „Igo” Igo (Universal Music Polska) i pokryte platyną, docenione Fryderykami „Złote Bloki” Mroza (Universal Music Polska). Nie dalej jak kilka tygodni temu ukazała się też druga solowa płyta Vito Bambino – „Pracownia” – która już w dniu premiery pokryła się złotem (Def Jam Recordings Poland).

Tu wypada przypomnieć, że właściwie z roku na rok mamy sporo tanecznego feelingu w projektach Męskiego Grania. Znakomicie wypalił w 2021 roku “„I Ciebie też, bardzo”, z udziałem tria: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i  właśnie Vito Bambino. W 2020 bardzo dobrze “sprzedawał się” “Świt“, m.in. z Darią Zawiałow.

Czy “Supermoce” dorównają sukcesowi , także na parkiecie, tym utworom? Mają bardzo duże szanse, bo słuchać tu “supermoce” tanecznego groove. 🙂👌🙂👌 Może jednak nie dzwonić pod 998?

 

masz super moce…
ty gwarantujesz nieprzespane noce
rozpalasz mnie tak jakbyś była słońcem
tu trzeba wzywać 998
998

zgoda czy bunt?
co robimy, powiedz słowa czy ruch?
ja wolę czyny, czyli teraz i tu
zatańczymy, wbijaj ze mną na groove
kiedy wbijam na osiedle…

mam supermoce, dzwoń pod 998 ….
mam supermoce,…

….