Jonas Blue, DJ Refresh, DJ Sign, Paige, Nicola Fasano

Oto nasz krótki przegląd nowych propozycji do zagrania w ten weekend wybranych z nagrań promo. Nowe wersje starych przebojów postanowiliśmy omawiać w innym artykule, także w dziale PROMO. Tiesto, Galantis, Throttle, K.Lamar vs Skrillex, Astrid S, Mario Joy, Sage The Gemini i inni… oto nasze propozycje z bardzo wielu w tym tygodniu.

 

Mieliśmy już kilka remiksów tego przeboju, ale nie “ruszyły” one didżejów. Teraz jest na to szansa, bo mamy remiks Tiesto zrobiony w bardzo lekkim stylu deep house, wyrażnie wycelowany w szeroką przedział fanów muzyki klubowej. Tiesto zremiksował też nagranie Marshmello ft Khalid “Silence Tiesto’s Big Room Remix. jest ono też z tego tygodniowych premierach.

 

Zaskakujący mega duet to efekt niedsawnej transakcji na linii Warner Music > Spinnin Records, bo mamy tu do czynienia z dwoma markami działąjacymi do tej pory w każdej z tych firm. Ten kawałek przypomina nieco produkcje Sigala, ale utrzymany jest głównie w stylistyce Galantis, choć ten duet ostatnio mocno eksperymantował nawet z muzą trap. Tym razem jest typowo tanecznie i wesoło, trochę też w konwencji innego popularnego duetu Lucas & Steve.

Jeśli szukacie przyjemnej melodyjnej piosenki w rytmie reggae ten utwór moze się Wam spodobać. Mario Joy to artysta z Rumunii, który odnosi wielkie sukcesy nie tylko na swoim domowym rynku. Cała, wielka, międzynarodowa przygoda rozpoczęła się w roku 2015, kiedy to ukazał się singel ?California?. Od pierwszych dni, utwór ten zyskał uznanie największych stacji radiowych w Rumunii. Jego popowo-bałkańsko-latynoski klimat, idealnie pasował do playlist takich krajów jak Bułgaria, Albania, Turcja, Grecja czy Rosja.

MARIO JOY i jego ?California? to dzisiaj kilkadziesiąt milionów odtworzeń na Youtube, to ponad milion fanów na Facebooku i Shazam, to setki koncertów na każdym kontynencie. Po takim sukcesie, artysta uczynił muzyczny ukłon dla swoich bałkańskich fanów, wydając między innymi ?Gold Digger? czy ?Bad Habit?. Podpisał również umowę z ULTRA MUSIC / SONY MUSIC, gdzie wydają największe nazwiska muzycznej sceny. Dzięki ich namowom, ujrzał światło dzienne utwór SuperHero, który jest uniwersalnym popowym kawałkiem, który z pewnością znakomicie sprzeda się na każdym rynku.

Jeśli szukacie przyjemnego, spokojnego itanecznego kawałka z miłym wokalem to włąsnie ten utwór, ale w wetsji brytyjskiegoproducenta Cahill spododa się wam.  W 2015 roku Astrid S wygrała prestiżową nagrodę MTV EMA dla najlepszego norweskiego wykonawcy oraz cieszyła się licznymi nominacjami do norweskich Grammy, m.in. w kategorii Nagranie Roku za ?Hurts So Good?. Inne wersje także mogą się podobać w różnych odcienaich house music.

  • Cahill Remix
  • Flava D Remix
  • Nonsens Remix
  • Ten Ven Remix
  • West Coast Massive Remix
  • Wingtip Remix

Kiki Doll to nagranie z nowego labela Vamos Music, które od dziś dostępne jest dla polskich DJs. Ta firma na pewno zainteresuje wszystkich szukających dobrej muzy house. To tu znajdziecie między innymi produkcje Antoine Clamarana, już w naszym serwisie utwór “Slap”. Nagranie “Beautiful mind” to produkcja deep-house z grającym basem i fajnym damskim wokalem, łatwo wpadająca w ucho.

https://www.youtube.com/watch?v=_TcThjosWI8

Zobaczcie też inne nowości z tego labela, jak na przykłąd ten utwór, typowy dobry vocal house, oparty na elementach disco.

https://www.youtube.com/watch?v=Igf2W5Bx4Z0

Z czarnej muzy polecamy nowy kawałek Sage the Gemini. Watchachacha to utwór pochodzący z mixtape?a Morse Code amerykańskiego rapera, autora piosnek i producenta muzycznego. Projekt Morse Code miał premierę 21 lipca i jest pierwszym mixtape?em w karierze artystySage the Gemini posiada też jeden album studyjny ? Remember Me, który ukazał się w 2014 roku i przeszedł prawie bez echa. Największą popularnością w repertuarze rapera cieszy się singiel Now and Later z 2016 roku, zdobywca złotych i platynowych wyróżnień w kilku krajach, w tym platyny w Kanadzie i Australii.

Polecamy remix Skrillex do nagrania “Humble” Kendrick Lamara. W tym remiksie Skrillex udowodnił swoje mistrzostwo. Dostajemy znakomitą mieszankę muzyki electro i hip-hopu co dodatkowo tworzy niecodzienny klimat nagrania i energię idealna do klubu.