Promo house earth n days david penn

W tym tygodniu mamy pewien problem, aby wam przedstawić komplet naszych typów, bo część z nich jest bardzo nowa i nie posiada jeszcze linków odsłuchowych. Tom Gregory – Dash Berlin – Bingo Players – Zonderling > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

Dla nas to nagranie to znakomity kawałek, ale w remiksie, do którego nie ma jeszcze odsłuchu, bo to nówka. Tu widzicie oryginał , ale polecamy Wam Sebastien remix. Lekki taneczny kawałek ze znakomitym męskim wokalem właśnie Tom Gregory i prostym tanecznym z lekkim electro beatem.. Zwróćcie na niego uwagę koniecznie!

 

Bingo Players to weterani muzy house, którzy własciwie nigdy nie zawodzą jeśli coś wyprodukują. Tutaj zrobili całkiem przyjemny kawałek vocal-disco-house w klimacie filtered house, który był modny w latach 90-tych. Mowa o takich francuzach jak Thomas Bangalter czy Cassius i wielu innych. Kawałek przyjemnej muzy. Mamy jej zresztą więcej w tym tygodniu, ale nei wszystkie mają odsłuchy. Polecamy utwór formacji Softmal „Freak” oparty na samplu Chic „Le Freak”.

 

Temat obowiązkowy do przesłuchania. Jeśli sie spodoba Wam, zakopujemy to na dysku na … Karnawał..

 

Duet Zonderling jest objawieniem tego sezonu jako producenci klubowi, ale ta produkcja brzmi nieco dziwnie, bo wsłuchajcie się w nia, da się zmiksowac z „Felicita” włoską piosenką Al Bano & Romina Power…. (?)

 

W marcu 2017 roku, światło dzienne ujrzała druga część nowego studyjnego albumu Dash Berlin pt. „We Are”. Jednym z utworów jakie mogliśmy na niej usłyszeć była akustyczna interpretacja „Save Myself”, produkcji z DBSTF oraz Josie Nelson. Teraz popularny holenderski projekt, który niebawem wystąpi na imprezie A State Of Trance 850 w Gliwicach, postanowił wydać testowany od wielu miesięcy w klubach i na festiwalach, energetyczny mix tej piosenki. Publiczność największych eventów jak Ultra, Tomorrowland czy Stereo Live, dosłownie oszalała na jego punkcie. Jest to również singiel zamykający pewien rozdział działalności grupy, ponieważ trio Jeffrey Sutorius, Eelke Kalberg i Sebastiaan Molijn już pracuje nad kolejnym, bardziej zaskakującym materiałem. Oprócz Club Mix, dostępna jest również oryginalna wersja radiowa.

 

To nie pierwszy utwór tego producenta z Sycylii w naszym serwisie. Ładnie kołyszący kawałek z róznymi ciekawymi różnorodnymi brzemieniami i udanym energetycznym wokalem ma duże szanse rozbujać wasz dancefloor…