jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > TULIA wystąpi w Los Angeles podczas meczu NBA!

TULIA wystąpi w Los Angeles podczas meczu NBA!

Zespół Tulia z inicjatywy Marcina Gortata – Polish NBA Star oraz na zaproszenie NBA, jak również zespołu Los Angeles Clippers, w którego barwach gra Marcin Gortat, dwukrotnie wystąpi podczas meczu LA Clippers vs. Orlando Magic.

 

 

 

 

 

Talent zespołu Tulia został dostrzeżony za oceanem, dzięki czemu Tulia będzie pierwszym polskim zespołem w historii, który wystąpi podczas meczu największej ligi koszykarskiej świata, a już absolutnie wyjątkowym wyróżnieniem jest zaproszenie do wykonania hymnu USA w największej i wręcz legendarnej hali w Los Angeles.
Tulia w NBANa wszystkich fanów zgromadzonych w Staples Center, a także oglądających relację w telewizji na całym świecie (w Polsce w Canal+) czeka muzyczna, polska niespodzianka.
Warto podkreślić, że wśród zaproszonych gości, którzy potwierdzili swoją obecność znajdą się światowej sławy goście: sportowcy, aktorzy, producenci muzyczni i filmowi.
Sam występ będzie dla zespołu niezwykłą okazją do promocji swojej twórczość, oraz polskiej kultury, która obecnie m.in. dzięki filmowi „Zimna Wojna” staję się niezwykle popularna w Hollywood i na całym świecie.
Zespół Tulia wykona swój najnowszy, autorski utwór „Pali się”, zaś na otwarcie meczu – hymn USA ,w przygotowanej przez siebie aranżacji.

Partnerzy wydarzenia

Konsulat Generalny RP w Los Angeles, Fundacja Marcina Gortata MG13, Polska Fundacja Narodowa, Niepodległa.
Niedawno ukazała się nowa wersja albumu Tulia. Na podwójnym krążku znalazło się 20 utworów, z czego aż 5 to nowe, autorskie kompozycje, które potwierdzają niesamowity potencjał twórczy grupy. W dwóch piosenkach można usłyszeć tak znakomitych artystów jak Kasia Kowalska czy wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek.
W rok od spektakularnego debiutu, zespół Tulia wystąpił podczas Gali Fryderyki 2018 u boku Natalii Nykiel i Pianohooligana, wydał swój debiutancki album (25 maja 2018), zdobył trzy nagrody podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz wystąpił u boku Kasi Kowalskiej podczas Top Of The Top Sopot Festiwal 2018 i na Lato z Radiem Festiwal 2018 w Gdyni.
Debiutancki album „Tulia” osiągnął status Platynowej płyty.

Podobne artykuły

na górze