bittersweet Adriano Pepe Bingo players Promo House Luigii Nieto Wankelmut

Tym razem w nowościach House mało znani wykonawcy i kilka najciekawszych propozycji. Vintage Culture, Pimpo Gama, Mind World & Melo, Sunnery James i Ryan Marciano, Bruno Martini i Mayra, Dante Klein, Raven i Kreyn, Calippo, Stafforrd Brothers ft. Moska > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Na początek utwór producenta z dalekiej Brazylii. Nazywa się Lukas Rafael Ruiz Hespanhol aka Vintage Culture.

 

Pamiętacie jeszcze francuski duet Ofenbach? To było niedawno. Duet wypracował sobie styl house, który przyniósł im mega hity, np. “Katchi“. Formacja zupełnie nam nieznana > Vintage Culture, Pimpo Gama nagrała kawałek “Yesterday”, który znakomicie wpisuje się w klimat Ofenbach, który określa się m.in. jako Vintage House. Polecamy !!!

 


Po sukcesie singla “Savages”, Sunnery James i Ryan Marciano, Bruno Martini i wokalistka Mayra połączyli się ponownie, aby współnie nagrywać. Kawałek “Shameless” jest bardzo klimatyczny. Miesza klimaty trance i house. Warto go posłuchać.

 


Ekipa znanych nam producentów Dante Klein, Raven i Kreyn w bardzo lekkim kawałku, jak na ich wcześniejsze dokonania muzyczne, choć jako całość jest to w końcu jakiś spokojny utwór. Chodzi bowiem o future house, ale w tej lżejszej odmianie. Fajny pomysł z dziećmi na wokalu. Warto to sprawdzić!

 


Producent ze Szwajcarii Calippo znów w ciekawej produkcji House. Wcześniej podobały się zwłaszcza dwie: “Down On Me” i “Good for You”. Ta nowa Never really liked You” oparta jest na grającym basie. Całość to taki dość energetyczny vocal house. I łatwo się go miksuje.

 


Duet producencki Stafford Brothers nagrał razem niezły kawałek pt. “Wolf” z producentem z Kolumbii o pseudo Moska.  Najciekawiej wypada tu charakterystyczny męski wokal przypominający chwilami wokalistę z popularnego w latach 90-tych Right Said Fred. Sama muza jest bardzo energetyczna i może podobać się nie tylko w big roomach.

 


Propozycja inna niż większość. Mało znana u nas formacja Mind World & Melo nawiązuje w utworze “Like a dance machine” do czasów popularnosci muzyki electro (lata 90-te) , a nawet synthi pop (80-te). Wzbogaciła te klimaty o współczesne brzmienie aranżu elektronicznego.