Jak co tydzień wymieramy najciekawsze premiery house, starając się wyszukiwać mniej znanych producentów. Kilku z nich już dobrze znacie. Oto Jack Wins & ManyFew, STIKMATIK ft. SAI, AZ2A ft. Mila Falls,  DJ Licious i Croatia Squad & Lika Morgan.

 

Kolejność utworów jest przypadkowa, ale łączy je podobna energetyczna dawka muzyki vocal house.

 

Duet braci Jacob i Victor Andersson aka ManyFew znakomicie pokazał się ostatnio w remiksie “Keep on rising” Iana Careya. “Out of my Head” powstał w klooperacji z ich utytułowanym już kolegą . To Jack Wins.

Zupełnie nieznany u nas STIKMATIK to producent, artysta i DJ, który produkuje wiele gatunków, w tym: hip-hop, R&B, pop i muzykę elektroniczną. “Finer things” to utwór, który dostaliśmy z nieznanego nam labela “Get together Records”. Fajny klimatyczny wokal house wspomaga niewątpliwie wokalistka SAI.

Również z mało znanego nam labela ( ChillYourMind ) pochodzi ten kawałek pt. “Feel Good”. AZ2A  i wokalistka Mila Falls (Cayte Webber) zrobili energetyczny vocal piano house z grającym basem, który może się podobać.

Wim Clukers aka DJ Licious pochodzi z Belgii i znamy go z produkcji razem z Peter Luts. Jego nowy utwór pt. “Fun” nawiązuje do brzmień, których dość dawno nie słyszeliśmy.

 

Nowy utwór Szwajcara Alejandro Torres’a aka Croatia Squad nosi tytuł “Miniskirt” i jak zwykle ma w sobie wiele ciekawego. W utworze wokalnie wspomaga go znakomicie (!) Lika Morgan czyli wokalistka z Los Angeles Angelica Vasilcov.