jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Sławomir – Weekendowy Korsarz > tym razem w klimacie funky disco

Sławomir – Weekendowy Korsarz > tym razem w klimacie funky disco

Jedni go lubią, inni się z niego śmieją, ale faktem niezbitym jest jego rekordowy wynik na YouTube. Sławomir przełamał też stereotyp disco polo proponując jego odmianę zwano „rock-o-polo”.  Jak widać nie zwalnia tempa. Oto jego nowa piosenka „Weekendowy Korsarz” już dostępna na promo w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Zgodnie z tradycją Sławomir w swoje urodziny przygotowuje dla fanów niesamowity prezent. Równo o godzinie 19:00 na kanale artysty rocko-polo na YouTube pojawi się klip to utworu „Weekendowy Korsarz” zwiastującego nowy album. T o jednocześnie duży uśmiech sympatii w stronę stylistyki pięknych lat 70-tych i panującego wówczas na parkietach wspaniałego stylu disco.

 

Weekendowy Korsarz SławomirOddając ukłon gatunkowi, który uprawiali niezapomniani Bee Gees czy Donna Summer, Sławomir postarał się oddać  ducha epoki w najdrobniejszych szczegółach – aranżacja utworu została wzbogacona o rasową sekcję dętą oraz  prawdziwą orkiestrę symfoniczną.

Do tego zestawu autor hitu „Miłość w Zakopanem” dołączył wszystkie swoje znaki rozpoznawcze: wpadającą w ucho melodię, zabawny tekst oraz  charakterystyczny wokal i image.

Klip do nowego singla „Weekendowy Korsarz”świetnie oddaje atmosferę weekendowej gorącej nocy, kiedy w klubach w całej ojczyźnie zabawa rozkręca się do szaleństwa.

Kariera Sławomira funkcjonuje wzorcowo jak silnik 1.9 tdi w jego ukochanym, czerwonym golfie trójce. Kolejne etapy  sukcesu odmierza mu złoty sikor na ręce.  Sławomir ma tysiące fanów w Ojczyźnie. Potwierdził to Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na  platformie „wspieram.to„.
Dzięki zagorzałym fanom Sławomir nagrał swój debiutancki longplej „The Greatest Hits”. Jego  płyta jeszcze zanim powstała sprzedała się w tysiącu egzemplarzy i tym samym przeszła do legendy crowdfundingu.  Kiedy trafiła w ręce słuchaczy, od razu uplasowała się wśród bestsellerów Empiku.  Obecnie albumy zyskał już status Podwójnej Platynowej płyty, a piosenka „Miłość w Zakopanem” stała się najczęściej  oglądanym filmem na YouTube w Polsce.
Jej obecny wynik to ponad 192 mln odtworzeń, co oznacza, że jest to najpopularniejsza polska piosenka w historii polskiego YouTube. Utwór został też odznaczony wyróżnieniem Podwójnie  Diamentowej płyty.
Ostatni singiel Sławomira „Ty mała znów zarosłaś” poszedł w ślady swojego poprzednika i również zdobył tytuł YouTube  Rewind 2018, jako jeden z najczęściej oglądanych klipów.  Aktualnie Sławomir kontynuuje trasę koncertową, oprócz wielu koncertów w Polsce, odwiedzi też fanów w całej Europie.

Cyz „Weekendowy Korsarz” swoimi wynikami dorówna poprzednim piosenkom? Ma na to duże szanse.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze