Mauro Venti LODATO Morgan Page działach House promo

Po ubiegłotygodniowej obfitości muzy House tym razem “nie ma szału”, ale jest kilka solidnych, czasem bardzo klimatycznych, kawałków. Oto Limao ft. Life on Mars, Zack Martino ft. Lenii, Mordkey ft. Clara Sofie, Lovra  i Castion & Jeonghyeon.

 

 

 

 

Zack Martino – amerykański DJ i producent z Nowego Jorku dał się zauważyć w 2018 roku, ale bardziej zaistniał w tym roku (2019) robiąc remiks dla Loud Luxury and Bryce Vine “I’m Not Alright” oraz Armina Van Buurena “Lonely For You”.

 

“Crave U” to bardzo klimatyczny utwór z prostą melodią, ale też charakterystycznym lajt motywem. Spora zasługa wokalu. Lenii to Ellen Murphy – wokalistka z Irlandii działające obecnie w USA.

 


Projekt o nazwie Limao tworzą, choć nie zawsze wszyscy, czterej producenci: Craig Smart, Jenson Vaughan, Manuel Reuter i Jens Kindervater. Zwłaszcza ci dwaj ostatni są nam dobrze znani. W 2017 roku wydali utwór “Good Good Time”, a teraz Jenson i Jens ten nowy “Broken Bone”.

Utwór mimo, że wykorzystuje sprawdzony schemat grającego basu (Oliver Heldens) może się podobać dzięki stworzonemu klimatowi.

 


I jeszcze jeden kawałek w podobnym stylu, nawet z tego samego labela czyli Armada Music. Mordkey to o producent z USA Aviv Teboul. Znamy już kilka jego singli. Ten najnowszy nagrany z wokalistką, która nazywa się Clara Sofie jest pełen klimatu i zrobiony wg podobnego schematu średnie tempo, wygładzona linia beatu i basu, do tego ciekawie spreparowany dźwięk przewodni.

 


Na pierwszy raz ten utwór formacji Castion & Jeonghyeon może zostać nie zauważony. jednak warto go posłuchać ponownie. W “Turnin’ Up” słychać echa muza electro lat 90-tych, jest prosty i czytelny refren, ciekawy riff lajt motyw i dość dużo energii. Castion to Hiszpan Antonio Castrillo Cabrera, a jego kolega Jeonghyeon pochodzi gdzieś z Azji.

 


Dość dawno nie mieliśmy utworu z gatunku Classic House. Lovra to producentka Laura Lungen. Bardziej znana z remiksów, np. dla Robina Schulz’a czy Alle Farben. “Straght lovin'” to jej autorski utwór.

 

 

Zobacz inne PROMO HOUSE