Stop The Show – Jovani ft. John Duff. Zaskakująco dobry klubowy kawałek.

Jovani stop the show John Duff

Ten człowiek zaskakuje nas nie tyle znakomitym kawałkiem, co faktem, że po bardzo melancholijnych kawałkach, zwłaszcza ostatnim, postanowił zrobić coś w bardziej klubowym feelingu, bo taki jest ten nowy utwór Jovani “Stop The Show”.

 

 

 

 

 

DJ Jovani pokazał już nam, że nie przypadkowo jego popularność w Polsce rośnie. Do tej pory najlepiej się spisuje “Keep It To Myself”, co pokazuje nasze podsumowanie Jovani Top 10.  Ten litewski DJ i producent tym razem pokazuje,że nie jest DJ’em z przypadku. “Pociągnęło wilka do lasu”, bo utwór „Stop The Show”, z udziałem wokalisty Johna Duffa, to typowo house’owy utwór.

 

“Stop the show” to przykład trafnie skonstruowanego kawałka House, który spokojnie można zagrać (jako lżejsza muza) też na parkietach Dance. To gównie zasługa miękkiej stopy i bardzo “wygładzonego” basu, który pełni tu rolę lajt motywu. Całość lekko minimalistyczna.

Świetnie sprawdził się tu mało znany u nas wokalista John Duff. Ten Amerykanin o dość barwnym życiorysie śpiewa klimatycznie, co zgrabnie wykorzystał Jovani. John ukończył muzyczne studia – na Uniwersytecie Syracuse. Żadnej pracy się nie bał. Pracował jako asystent prawny, doradca obozowy, choreograf, kelner, barman, a nawet jako stażysta publicysty. W końcu udało mu się załapać na różne konkursy talentów gdzie zgarnął kilka nagród.

 

DigitalDJ Jovani Top 10

  1. Keep It To Myself Double Depth & Deeprule Remix
  2. Keep It To Myself Waveshock Remix
  3. Keep it to myself Radio Edit
  4. Supersonic Jovani Remix (remiks dla Sono)
  5. Figure it out Extended Mix
  6. I Should Have Known Extended Mix
  7. Figure it out Radio Mix
  8. I Should Have Known Radio Edit
  9. Stop The Show Radio Edit
  10. ????