ACAPULCO Jason Derulo znów przebojowo i po swojemu

acapulco jason derulo hity września 2021

Niech was nie zmyli tytuł “Acapulco”, który nie ma nic wspólnego ze słynnym hitem made in Italy. Nie ma też wspólnego ze słynnym kurortem, który rozsławić słynny Elvis. Nowa piosenka Jasona Derulo ma znów sznyt przeboju wg sprawdzonej przez samego artystę recepty.

 

Kolekcja hitów Jasona jest imponująca. Można powiedzieć, że ani na chwile nie zwalnia. Ostatnio mieliśmy do czynienia z tzw. kolaboracjami z jego udziałem. Spora lista. znanych artystów. W “Acapulco” wokalista powraca do swojego autorskiego nurtu działalności. Gdy ogląda się to wideo, chciałby się powiedzieć “wakacje, wakacje…”.

 

Nie szkodzi, że z tym “Acapulco” to właściwie ściema. Nie widzimy żadnego ujęcia z pięknego Acapulco. To słynny kurort w Meksyku, rozsławiony  przez Elvisa Presleya, ale lubiany do dziś przez celebrytów. Swoje wille mają tak Pavarotti i Iglesias.

Ale to nie ważne. Nowa piosenka Derulo to lubiany przez nas schemat miłej dla ucha melodii (co ważne, nie w amerykańskim stylu), świetnie zaaranżowanej i oczywiście zaśpiewanej. Tutaj nie sposób znów nie docenić jego wyjątkowego wokalu.

Jason Derulo - Colors Take you dancing
Jason Derulo (Fot. Warner Music)

Uznany przez magazyn “Rolling Stone” “koronowanym księciem TikToka” i umieszczony na najwyższej pozycji wpływowego zestawienia “Future 25” przygotowanego w numerze “Future of Music”, Jason Derulo jest jedną z największych gwiazd TikToka i sprzedającym platynowe płyty aktywnym muzykiem.

Jest również wszechstronnie utalentowanym wokalistą i autorem piosenek, cyfrowym guru i artystą estradowym, który na TikToku przyciągnął 49 milionów followersów i zgromadził 1,1 miliarda polubień dzięki swym oryginalnym dźwiękom, które zainspirowały ponad 19 milionów filmików.

Przy okazji premiery “Acapulco” dowiadujemy się, że Jason Derulo pracuje nad piątym albumem i pierwszym nagranym dla wytwórni Atlantic. Będą na nim “Lifestyle (Feat. Adam Levine)”, “Take You Dancing” i kilka innych hitów.

Nie można też zapominać o piosence ze szczytu list przebojów, czyli pokrytej podwójną platyną “Savage Love (Laxed – Siren Beat)”, która nagrali Jason Derulo i Jawsh 685. Utwór doczekał się też remiksu BTS, docierając na 1. miejsce listy Hot 100 Billboardu i znalazł się na szczycie zestawień w 16 krajach. U nas też bardzo podobał się jego “Love not War“.

Derulo działa bardzo mocno w innych segmentach biznesu, jako aktor i biznesmen, inwestując w Catch L.A. czy Rumble Boxing, jest współudziałowcem Bedlam Vodka a także wypuścił linię suplementów fitness z Najafi Group oraz BodyBuilding.com