Ava Max, Jason Derulo, Vice - Make Up
Vice, Jason Derulo, Ava Max (Photo David Strbik)

Kolorowo i tanecznie funky – tak można by w skrócie opisać ten utwór. Ma jednak w sobie potencjał przeboju. Nawiązuje do lat 70-tych, które ciągle są modne. Czy na tyle w tym przypadku by kawałek > Ava Max, Jason Derulo, Vice – Make Up – mógł zostać światowym hitem?

 

 

 

Ava Max to mało znana wokalistka, o której ostatnio pisaliśmy za sprawą fajnego utworu „Sweet But Psycho” , który okazuje się  być coraz większym hitem w Europie. Jest już numer 1  w Szwecji i Norwegii. Teraz połączyła siły z Jason Derulo i wspólnie zaśpiewali w kawałku „Make Up” amerykańskiego wokalisty – DJ’a Vice. To właśnie Vice wpadł na pomysł połączenia w „Make Up” falsetu Jasona Derulo z wyjątkowym głosem Amerykanki o albańskich korzeniach.

 

 

Ava Max pomimo młodego wieku już potrafi tworzyć wspaniałe popowe hymny i motywować kobiety do większej wiary w siebie. Utwory śpiewa w wyjątkowy sposób i głosem, który amerykańscy krytycy określili jako „sejsmiczny”. Początek 2018 roku to debiut pierwszego singla Avy „My Way”, który z miejsca umieścił ją na mapie najbardziej intrygujących popowych głosów. Później przyszła kolej na „Not Your Barbie Girl”, który zyskał prawie 10 mln obejrzeń za sprawą YouTube’a i aplikacji Musical.ly.

Niedawno Ava ujawniła kolejną piosenkę, wyprodukowaną przez Cirkuta „Sweet But Psycho”, o której „Billboard” napisał, że „natychmiast uzależnia”. Od premiery utwór wspiął się na szczyt listy Spotify Global Viral Charts. Ostatnio Ava Max pojawiła się w kompozycji David Guetta „Let It Be Me” z jego albumu „7”.

 

Ava Max, Jason Derulo, Vice - Make Up
Vice, Jason Derulo, Ava Max (Photo David Strbik)

Dorobek DJ Vice to między innymi single „Obsession (25/7)” featuring Jon Bellion & Kyle, „Steady 1234” featuring Jasmine Thompson & Skizzy Mars, „Piñata” featuring BIA, Kap G & Justin Quiles, a ostatnio „Don’t Go” featuring Becky G & Mr. Eazi. Do tej pory na jego koncie jest 200 mln przesłuchań jego utworów w streamingu oraz rezydencje w Marquee (Las Vegas, New York), LIV Miami, Intrigue Las Vegas i wielu innych. Na liście współpracowników Amerykanina są chociażby Rihanna, Capitol Cities, Linkin Park, Kelly Rowland.

Jason Derulo to – w zestawieniu z tą dwójką – tzw. stary wyjadacz. Muzyczną karierę rozpoczął w 2006 roku. Przez 10 lat sprzedał ponad 56 mln singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły „Wiggle” (podwójna platyna w USA), „Talk Dirty” (poczwórna platyna w USA), „In My Head” (podwójna platyna w USA), „Whatcha Say” (poczwórna platyna w USA), „Swalla” (ponad 1 mld obejrzeń na YouTubie). Wszystkie wideoklipy artysty obejrzało ponad 4,6 mld userów YouTube’a, a w streamingu utworów Jasona posłuchano ponad 7 mld razy.

 

 

Ava Max, Jason Derulo, Vice – Make Up > Link do singla