AWARYJNE ŚWIATŁA - Friz i Mr.Polska

Gwiazdor YouTube – Friz – znów przypomina sobie o muzyce! No bo skoro wcześniej to wypalało, dlaczego by nie powtórzyć ? Trzeba przyznać, że tym razem jego robota z Mr.Polska i  nieznanym nam producentem La$$a wypada nietuzinkowo pod względem muzycznym.

 

 

“Awaryjne światła” mnie zaskoczyły, bo muzycznie to nie jest już kopiowanie czegoś tam, jak np. kiedyś “Pepas”. Fajny , brzmiący retro lajt motyw, robi tu świetną robotę, choć najważniejszy jest przekaz tekstowy.

 

“Awaryjne światła” mogą się wam spodobać jako taneczny kawałek, bo autor odpowiadający za aranż wywiązał się z zadania bardzo dobrze. Prosty beat house i fajny lead oparty na brzmieniu mooga wyszło bardzo stylowo. To LaSSa (dokładnie to La$$a) wcale nie polski producent, bo pochodzi z Holandii i nazywa się Yves Lassally. U nas jest nieznany, ale w swoim kraju już tak. Jest także DJ,em i gra w kliku klubach w Amsterdamie.

Natomiast Friz i Mr. Polska wywiązali się z zadania jak zwykle luzacko. “Awaryjne światła” to efekt nieplanowanej współpracy Friza z Mr. Polska. Jako autorzy tekstu jak zwykle opowiadają o urokach szybkiego życia bycia gwiazdą YT i innych mediów społecznościowych.

Karol Friz Wiśniewski – lider projektu “Ekipa” – już od jakiegoś czasu skupiony na Youtube niejako przypomina sobie o muzyce i robi jakiś kawałek. Do tej pory najlepiej wypadły “3KIPA” i “Zygzak”. Muzycznie ten nowy wydaje się nawet ciekawszy od nich.

 

https://www.instagram.com/p/Ce4fE4DsABQ/?utm_source=ig_web_copy_link