Bad Boys For Life Soundtrack

Bad Boys For Life – zapowiadano ten film przy okazji premiery “Ritmo”. Teraz utwór ten jest już hitem, a na ekrany wszedł film, a na rynku pojawił się album z muzyką. Zobaczmy co zawiera. Posłuchajmy.

 

 

 

 

 

 

Na platformach streamingowych pojawiła się ścieżka dźwiękowa do nadchodzącego filmu – ?Bad Boys For Life?. Producentem wykonawczym tego projektu jest król Snapchata, influencer, nominowany do nagrody Grammy – Dj Khaled.To już 3 część serii wyprodukowanej przez Sony Pictures. W rolach głównych wystąpią oczywiście niezastąpieni Will Smith i Martin Lawrence. Trafi on do kin już w najbliższy piątek – 24 stycznia. W filmie Mike Lowrey (Will Smith) oraz Marcus Burnett (Martin Lawrence) ponownie łączą siły, żeby wyruszyć na ostatnią wspólną misję.

Duet reżyserski odpowiadający za film to Bilall Fallah i Adil El Arbi. Historia została wymyślona przez Petera Craiga i Joego Carnahana, a przy pracy nad scenariuszem pomagał im Chris Bremner. W ?Bad Boys For Life? wystąpią m.in. Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Paola Nunez, Kate Del Castillo, Nicky Jam oraz Joe Pantoliano. Oto trailer.

 

Wrażenia wizualne pozostawiamy fanom kina akcji, my – skupiamy się na muzyce. Album zawiera oprócz dwóch wersji “Ritmo” osiem innych utworów. Dominuje hip-hop, ale w takiej swojej wesołej odmianie, bo mocno wymieszanej z latynoskimi rytmami.  Jest jeden kawałek reggaeton, oczywiście poza “Ritmo”. To ?Muévelo?- Nicky Jam & Daddy Yankee – jakże mógłby być w innym klimacie.

 

Bad Boys For Life Soundtrack

Głównymi singlami promującymi ten album są ?Muévelo?, które stworzył Nicky Jam i Daddy Yankee oraz ?RITMO? wykonane przez Black Eyed Peas i J Balvina. Klipy do obu utworów zostały odtworzone kolejno 400 i 300 milionów razy.

DJ Khaled postarał się jak nigdy i na potrzeby filmu zgromadził ekipę samych gwiazd skali światowej. Wśród artystów znajdują się: Meek Mill, City Girls, Rick Ross, Rich The Kid, Jaden Smith, Buju Banton, Pitbull oraz wielu innych.

Ciekawie brzmi ?Damn I Love Miami? z udziałem naszego ulubionego Pitbull’a i Lil Jon. Ale nie liczcie, że usłyszycie jakiś dance’owo – popowy kawałek z ich udziałem. To tzw. Miami House, kiedyś nawet bardzo popularny w Europie.

Ciekawe jak będzie oglądało się sam film w połączeniu  z tą muzyką? Miejmy nadzieję, że nie będzie tak na na obrazie “Szybcy i wściekli” gdzie mega hit “Danza Kuduro” pojawił się na końcowych napisach.

 

 

 

 

Bad Boys For Life Soundtrack – tracklista

  1. ?Uptown II? – Meek Mill(feat. Farruko)
  2. ?Money Fight?- City Girls
  3. ?RITMO (Bad Boys For Life)? ? The Black Eyed Peas X J Balvin
  4. ?Future Bright? – Rick Ross (feat. Bryson Tiller)
  5. ?Bad Moves? – DJ Durel (feat. Quavo & Rich The Kid)
  6. ?Muévelo?- Nicky Jam & Daddy Yankee
  7. ?Damn I Love Miami?- Pitbull X Lil Jon
  8. ?The Hottest? – Jaden Smith
  9. ?Murda She Wrote? – Buju Banton
  10. ?RITMO (Bad Boys For Life) (Remix)? ? The Black Eyed Peas, J Balvin & Jaden Smith