THE MOTTO Tiesto Ava Max

Zachęcony ogromnym sukcesem utworu „Don’t Be Shy” Tiesto idzie za przysłowiowym ciosem i wydaje kolejny singiel „The motto”, w duecie z wokalistką. Okazuje się, że to zaplanowane działanie w określonym celu. Poznaj szczegóły.

 

„The motto” to kolejny utwór z cyklu imprezowych. To nie tylko taneczna muzyka, ale także i wideo.

 

Ciekawe jest to, że Tiesto nie poszedł lekkim muzycznym aranżem i tekstem (np. „la la la”) jak w „Don’t be shy„. Tu mamy coś zupełnie innego, bo w warstwie tekstowej (i wizualnej) nieco perwersyjnego, a muzycznie jest klubowo. W wiodącej roli słyszymy bas.

Można więc powiedzieć, że to taki imprezowy hymn, który powinien tez pojawić się w jakiejś zremiksowanej wersji. „The Motto” towarzyszy teledysk, który wyreżyserował Christian Breslauer, W klipie Tiësto i Ava Max przenoszą się w czasie na imprezę do lat 20. XX wieku. A więc retro, choć nie ma to absolutnie odzwierciedlenia w muzyce.

Oto co oboje mówią:

Tiësto

  • Ava to niesamowita, utalentowana młoda artystka z pięknym głosem, który dodał głębi całej piosence. Nie mogę się doczekać, kiedy świat usłyszy naszą kooperację.

Ava

  • Od razu zakochałam się w tym nagraniu – przyznaje Ava Max. – „The Motto” to piosenka, która dodaje siły i pewności siebie. Chodzi o to, by się nie przejmować, dobrze się bawić i co najważniejsze, dać o tym znać całemu światu.

I tu dochodzimy do odpowiedzi na pytanie o co chodzi z tymi duetami. „The Motto” to trzeci singiel z nachodzącego albumu Tiësto, bo przecież wcześniej fani poznali „Don’t Be Shy” z udziałem innej supergwiazdy, Karol G (ponad 200 milionów streamów) oraz „The Business” (1,1 miliarda streamów).

Zresztą i Ava Max nie stroni od duetów, a ostatnio nawet większego grona. Ostatnio nagrała utwór „Sad Boy” z R3hab i Jonasem Blue. Ava jest córką albańskich imigrantów, a talent szlifowała od podstawówki. Wokalistka zdobyła rozgłos w 2018 roku za sprawą przeboju „Sweet but Psycho”, a potem była ich cała seria…