alok another you it doesnt matter vamps inna sofi tukker bloodline

Najpopularniejszy obecnie producent z Brazylii zabrał się, jak widać, ostro do roboty. Alok zrobił dwa bardzo podobne utwory z różnymi artystami. Który zatem może być lepszy? Na samym dole artykułu znajdziesz aktualne wyniki.

 

Alok, a dokładnie Alok Achkar Peres Petrillo DJ i producent mieszkający w stolicy Brazylii. Zaczynał od Psy Trance, by potem zając się Electro/Bass House, a teraz Deep House. Własnie pojawiły się równocześnie dwie produkcje, które firmuje jako główny artysta. Kolejność utworów jest przypadkowa, bo alfabetyczna. Pierwszą z jego nowych produkcji jest “Another You”.

Kontynuując swoją współpracę ?All The Lies?, która wygenerowała ponad 100 milionów streamów na Spotify, ALOK i The Vamps ponownie łączą się z rodzinnym duetem BLOODLINE, aby stworzyć emocjonalny ?Another You?.

Utwór to taka mieszanka różności gatunkowych, od Deep House ‘ owego Alok’a, z emocjonalnymi wokalami brytyjskiego kwartetu The Vamps, a BLOODLINE wnosi swoje charakterystyczne elementy atmosfery surowego rocka, ale w elektronicznej imitacji.

Gdy zliczy się ich dokonania , do dziś, czyli np. 3 miliardy solowych streamów i The Vamps, który również osiągnął odpowiednio 4 miliardy streamów, można odnieść wrażenie, że mamy super-grupę artystów.

The Vamps zresztą mają już na koncie klubowe kolaboracje z Sigala, z Alok’iem (“All the Lies”) i Felix’em Jaehn’em.

 

W drugim przypadku mamy też mocny skład artystów.

Ładna melodia i jak zwykle nienaganny wokal – tym razem bardzo emocjonalny – rumuńskiej wokalistki to podstawowe atuty “It don’t matter”. Alok tym razem jest dość oszczędny w swoim aranżu.

Sofi Tukker to duet z Nowego Jorku najbardziej znany ze swojej piosenki ?Best Friend?, która pojawiła się w reklamie podczas premiery iPhone X w 2017 roku.
Skład duetu tworzą Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern. maja na koncie wiele produkcji, w tym kolaboracje z Icona Pop, Gorgon City czy Nervo.

Inna to jeszcze bardziej aktywna artystka niż Alok. Tylko w tym roku ma kolaboracje z Gromee i Michael Calfan, ale przede wszystkim solowe single.

ANOTHER YOU vs IT DOESN’T MATTER

Który zatem lepszy? Ten szybszy czy ten wolniejszy? Każdy ma prawo do swojego zdania. Aktualna średnia ocena wynosi:

2,86 vs 4,13