Blinders live stream

Transmisje na żywo w internecie rozkręciły się na dobre. Nie każdy ma okazję do obejrzenia na żywo seta, który chce zobaczyć. Dlatego na łamach DJ Raport będziemy publikować zarejestrowane wybrane sety, które macie okazję zobaczyć w każdej chwili. Na początek Blinders live stream. A przy okazji zobaczcie pierwsze live streamy w ramach naszej akcji “After Weeekend with DJ Promotion and Course members”.

 

W tym tygodniu pojawił się nowy utwór Blinders dostępny dla DJ’ów w serwisie DigitalDJ. Dokładnie firmowany jest przez NLW & Blinders i nazywa się “Hydra”. Możecie go zobaczyć tutaj w naszej recenzji.

Oto Blinders live stream w godzinnym secie.

 

aftre weekend with dj promotionPrzy okazji informujemy, że uruchomiliśmy już nasza akcję “After weekend with DJ Promotion and Course members”. To cykl poświęcony naszym kursantom czyli uczestnikom kursów DJ Promotion.

Każdy z kursantów może się zaprezentować na żywo w każdy poniedziałek o godzinie 20.00 na profilu DJ Promotion.

Za nami dwa takie oficjalne live streamy, w których wzięli udział Felix Oyer i Criss Sound. Oczywiście można zobaczyć te sety w kilku częściach, a nie w jednej, bo Facebook wysyłając tzw. roszczenie (niezgodne z prawem) przerywa transmisję, mimo faktu, że takie roszczenie jest później załatwione pozytywnie. W naszej ocenie jest to sposób, aby wymóc na każdym transmitującym live stream dokonanie opłaty na rzecz Facebook.

 

Blinders Top 10 wg DigitalDJ

  1. Axwell Center Of The Universe (Remixes) Blinders Remix
  2. Blinders Snakecharmer Extended Mix
  3. Dada Life ft. Sebastian Bach Born To Rage Blinders Remix
  4. Blinders Riffter Original Mix
  5. Martin Garrix & David Guetta feat. Jamie Scott & Romy Dya So Far Away Blinders Remix
  6. Bream, Blinders feat. Max C. So High Original Mix
  7. Dash Berlin & Jay Cosmic feat. Collin McLoughlin Here Tonight Blinders Remix
  8. Bream & Blinders You Could Be The One Extended Mix
  9. Bream, Blinders feat. Max C. So High Fredrik Sjoo Remix
  10. Bream, Blinders feat. Max C. So High Radio Mix