jesteś tu
Główna > PROMO > HOUSE PROMO Bruno Martini, Povia x Madde, Plastik Funk, Ivan Cappello…

HOUSE PROMO Bruno Martini, Povia x Madde, Plastik Funk, Ivan Cappello…

W tym tygodniu mamy spory wybór nowych singli z różnymi gatunkami muzyki house mniej znanych artystów, choć część z nich regularnie pojawia się u nas w serwisie. Oto Bruno Martini ft. Shaun Jacobs, Povia x Madde, Plastik Funk ft. Stacey Stone, Ivan Cappello, Chris Brogan i Platinum Doug > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Wraz z kilkoma międzynarodowymi hitami, Bruno Martini stał się znanym producentem w Europie i poza nią. Jego debiutancki album pt. „Hear Me Now” przekroczył 350 milionów streamów na Spotify, kilkukrotnie przewyższając każdą płytę, jaka kiedykolwiek została wydana przez innego brazylijskiego artystę. Single „Never Let Me Go”, „Living On The Outside” czy „Sun Goes Down”, szybko znalazły uznanie w stacjach radiowych na całym świecie, uzyskując również złote i platynowe statusy. Najnowsze dzieło pochodzące ze studia tego młodego muzyka z Sao Paulo jest „Youngr”, kawałek nagrany wraz z Shaun Jacobs, wielokrotnie wyróżnianym tekściarzem i wokalistą z Afryki Południowej. Oto lekki przyjemny i melydyjny kawałek deep house.

 


Povia & Madde – „Mi Querpo” – oto coś zupełnie nowego. Dostaliśmy to z Włoch. Bardzo wesoły i łatwo wpadający w ucho i nogi utwór – mieszanka dance latino i tribal house. Dobrze zmiksuje się z „Samba de Janeiro”. Fajny wokal.

 


To już kolejny kawałek mieszający takie style jak trap, future i house. Plastik Funk aka Rafael Ximenez przez ponad dwie dekady budował swoją pozycję na scenie muzyki elektronicznej (uprzednio jako duet z Mikio Gruschinske). Kawałek „Dr. Who” jaki nagrali z Tujamo stał się hitem na całym świecie i w swoich setach DJ-skich grali go Tiesto, Steve Angello czy Afrojack. Jako Plastik Funk jego największym przybojem jest wersja „Dr.Who”, która dotarła do TOP20 Uk Charts. U nas popuarny był także jego cover klasyka New Order „Blue Monday”.

 


Tytuł tego utworu może sugerować, że chodzi o klasyka muzyki House. Tym razem to jednak nie to. Produkcja Platinum Doug to oryginalna produkcja choć  swoim schematem nawiązująca do klimatów house lat 90-tych. Ciekawy kawałek, inny niż większość.

 


„In my Head” to energetyczna produkcja tribal house, która coś w sobie ma. Ivan Cappello znany nam jest już z kilku udanych produkcji i ze współpracy ze znanym  producentem Leandro Da Silva.

 


Drugi utwór tego mało znanego producenta. Nazywa się Chris Brogan. „Taking You there” oparte na prostym pomyśle wykorzystania ciętego i zalupowanego wokalu oraz charakterystycznego brzmienia „marimba” znanego choćby w klasyka Robin S „Show me Love”.

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze