MOrandi Kalinka Burak Yeter Travis promo

Oto kilka odświeżeń starych przebojów, a w jednym przypadku nie tak starych, jakie wyszukaliśmy wśród ostatnich premier. Morandi „Kalinka” opracowana przez Burak Yeter, klasyk reggae Boba Marleya, przebój Travis – sprzed dekady, oraz odświeżony remiks pewnego klubowego hitu Carlosa sprzed 22 lat.

 

 

 

 

 

I oto jeszcze jedno ożywienie „Kalinka”. Morandi w oryginale wydali to we wrześniu poprzedniego roku. Troche to więc trwało, aż światło dzienne zobaczyła wersja zremiksowana przez autora mega hitu „Tuesday” 0 Rumuna – Burak Yeter. Zmienił on przede wszystkim  rytmikę utworu osadzając tą wersję na rytmie reggae.  Zabieg ten spowodował, że ta wersja może być bardzo przydatna na przykład na weselu.

 


Który to już raz powraca ten hit króla reggae – Bob Marley. Utwór powstał w 1971 roku. Teraz powraca w mocno house’owej wersji włoskiego duetu  Jude & Frank i 1 World, ale co ważne z oryginalnym wokalem Boba Marleya!

 


Grecki producent muzyczny Mark F. Angelo prezentuje nową, odświeżoną  wersję wielkiego hitu Travisa z 2001 roku – Sing! Mark F. Angelo w 2011 roku zdobył statuetkę za MTV za „Best Greek Act” i jeszcze w tym samym roku otworzył show Davida Guetty w Montenegro. Grecki producent stoi również za hitem George Mazonakis “Kalws Sas Vrika”! PIosenka bardzo lekka i przede wszystkim klimatyczna.

 


Fani muzyki trance znają ten kawałek w oryginale. Powstał w 1997 roku. Pod nazwą Carlos ukrywa się dobrze znany holenderski producent Carlo Resoort. „The Silmarillia” to utwór instrumentalny i taki też teraz pozostał  nawiązując do muzy trance.