Retrovision Promo House: Jake Tarry Haska Madan Salif Keita Sergio Mauri Da Funk Junkies

Jeśli chodzi o muzykę House Nowy Rok zaczyna się obiecująco. Oto kilka bardzo różnych nowych propozycji z tego gatunku. Produkcje Chemical Surf & Dubdisko, Dazz, Too Many Zooz & Jess Glynne, Novy x Milkwish, Timmy Trumpet i Richard Grey … już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Na poczatek polecamy odsłuchać tylko w serwisie utwór, który pojawia się u nas przedpremierowo. Prawdopodobnie oficjalnie pojawi się 25 stycznia. Dlatego też nie ma linku odsłuchowego. Utwór Dazz _ “Outta control” możecie jednak już posłuchać w serwisie Digital DJ. A warto, bo to przebojowy future house. Przypomina nieco hitowe produkcje duetu Lucas & Steve.  A poza tym …

 

Nieznani wykonawcy z Brazylii, ale bardzo oryginalni. Chemical Surf & Dubdisco to bardzo nośny kawałek i bardzo fajny video klip.

 


Znacie go z hitu “Trumpet” i innych. Czołowy australijski producent od muzy Bounce tym razem zmienia kompletnie styl. Timmy Trumpet wchodzi w disco. Oto znakomity efekt. Polecamy.

 


Tom Novy w kooperacji z polskim producentem Milkwish w produkcji, która nawiązuje klimatem do lat 90-tych, czasów populafności Faithless, Sono i temu podobnych klubowych marek.

 


Bardzo oryginalna brzmieniowo produkcja i do tego bardzo nośna. Przetworzono rózne instrumenty dętę, dodano troche klimatu oldschool i jest znakomity kawałek!! Amerykański duet producencki Too Many Zoos stoi m.in. za klubowym przebojem ?Turn The Music Louder?. Wcześniej, ich szałowe występy w nowojorskim metrze zrobiły prawdziwą furorę na Youtube na tyle, że kilka miesięcy później dzielili scenę z Beyonce podczas jednego występu na CMA Awards.

Ten nowy utwór ?So Real? to gościnny udział znanej wokalistki Jess Glynne (która w lutym wystąpi po raz pierwszy w Polsce). Ta brytyjska piosenkarka popularność zdobyła z gościnnego występu w singlu ?Rather Be? grupy Clean Bandit oraz ?My Love?  Route 94. Oba single w 2014 roku uplasowały się na szczycie notowania UK Singles Chart. Jej debiutancki singel ?Right Here? uplasował się w pierwszej połowie listy przebojów w Wielkiej Brytanii, natomiast jej drugi singel zatytułowany ?Hold My Hand? zadebiutował na pierwszym miejscu.

 


W tym tygodniu przedtsawiamy dwa nowe kawałki tego francuskiego producenta. Richard Grey (Richard Christian Rene Jacquin) działą od 1991 roku. Oto jego nowa bardzo energetyczna produkcja “Need Somebody” , którą polecamy.