Mauro Venti LODATO Morgan Page działach House promo

Jak zwykle w weekend wybraliśmy pięć najciekawszych premier tygodnia z gatunku House Music. Morgan Page & VIVID, KSI ft. Craig David & Digital Farm Animals, Malarkey, Kylie Minogue i Nico Zandolino. Dla każdego coś dobrego, choć dziś na pewno jest znacznie lżej…

W dzisiejszym zestawie jest inaczej niż zwykle. Mamy bardzo szeroki gatunkowo House, od klasyki disco po future i progressive. Najbardziej przypadł nam do gustu nowy utwór Morgan Page & VIVID pt. “Fade away”. Od razu wpada w ucho, ot po prostu przebojowa melodia.

 

Amerykański producent Morgan (Wolf) Page jest u nas najbardziej znany z bardzo dobrze przyjętych remiksów  utworów Ava Max i Clean Bandit. Z autorskich utworów to “Fire & Gold”, z 2019 roku. Jego najnowszy utwór, wydany tym razem w Armada Music, nosi tytuł “Fade away”. To prosta acz bardzo melodyjna piosenka okraszona w zależności od frazy różnym brzmieniem i energią. Mamy deephouse, future, chwilami electro i progressive.

 


Funky house to muza zawsze miła dla ucha. Oto mamy świetnego jak zwykle Craiga Davida w towarzystwie brytyjskiego producenta Digital Farm Animals (Nicholas James Gale). Olajide “JJ” Olatunji, znany jako KSIOlajideBT lub KSI to angielski komik oraz raper. Prowadzi kanał w serwisie YouTube o nazwie KSI, który osiągnął liczbę prawie 11 milionów subskrypcji. Oto kooperacja: pierwszy – śpiewa, drugi – produkuje muzę, a trzeci promuje.

 


Takie utwory nam się podobają! Jest tu pomysł, odpowiednia dawka energii i coś nowego. Malarkey do 22 DJ i producent, którego poznaliśmy pierwszy raz w tym roku 92020) z utworu “One Thing” i remiksów m.in. dla Alok & Hugel. “Money” spodoba się wam też dlatego, że chwilami nawiązuje do brzmienia klasyka “Show me Love”. Jest tu zresztą kilka oldschoolowych elementów.

 


Kylie Minogue ostro atakuje kolejnym utworem, który zapowiada jej najnowszy album “DISCO”. Pojawia się już 6.11.2020, a póki co możemy delektować się kolejny po “Magic” utworem disco house. Z okazji premiery artystka da koncert online 7 listopada i będzie celebracją premiery nowego krążka ?DISCO?.

 


Nico Zandolino  to DJ i producent z Włoch. Właśnie wydał utwór w labelu znanym nam z produkcji Robbie Rivera  Juicy Traxx . “Amor” to sympatyczny całkiem lekki latynoski kawałek, która został okraszony tribalowymi brzmieniami House.

 

zobacz inne HOUSE PROMO