chillipiri after party starszy

Wakacje 2021 się kończą, ale znaleźliśmy jeszcze coś w ramach naszego cyklu „Pocztówka z wakacji”.  Tym razem jest żywiołowo, na luzie i na wesoło. Takie rzeczy lubimy! Sprawcami tego kawałka, który nazywa się „Afterparty” jest nieznana nam ekipa o nazwie Chillipiri czyli Julia Kruzer, Brzydal, Starszy. Delektujcie się widokami i koniecznie posłuchajcie !

 

Na pierwszy „rzut ucha” kawałek „Afterparty” brzmi jak wiele innych, choćby mega popularny „Rozovoye vino”. Jednak w odróżnieniu od wielu podobnych produkcji spod znaku House Rap, ten zrobiony jest na luzie i dużą żywiołowością.

Nie wiemy dokładnie czy nazwa Chillipiri wzięła od papryczek o nazwie „chilli piri”, które możecie nabyć w sklepach, ale jest jak najbardziej trafiona, bo charakterystyczna.

A muzycznie jest wzorowo. Tłusty, dobrze brzmiący bas, zgrabne, choć może nieco banalne rymy (zagranica też tak ma, zobaczcie choćby „Weekend„), ale najcenniejszy w „Afterparty” jest ten wesoły imprezowy klimat.

A takie widoki , z Morza śródziemnego, jak na powyższym wideo są zawsze wskazane!

W skład ekipy wchodzą: Julia Kruzer, Brzydal i Starszy. Tego ostatniego znamy już z kawałka „Dzisiaj żyje”.

Kawałek Chillipiri dostrzegła już część DJ’ów, bo go pobierają (jest na Top 50 Digital DJ) i grają (Polish Dance chart).

Chillipiri, liczymy na kolejne szosy. Zróbcie jeszcze remiks!

Fragment tekstu

Po tej imprezie spadamy na AFTERPARTY
ty idziesz spać, my na AFTERPARTY
Po tej imprezie spadamy na AFTERPARTY
ty idziesz spać, my na AFTERPARTY

AFTERPARTY
PARTY, już?
Na AFTERPARTY
PARTY, już?
Na AFTERPARTY
zawijam ekipę i spadamy, już? ….