come with me riton

Nowy utwór autora mega hitu „Friday”, który nosi tytuł „Come with me” to jeszcze większy powrót do klasyki. W dodatku producent sampluje dwa razy. Ustalenie – tych sampli wcale nie jest takie łatwe, dlatego zrobimy to za Was.

 

Jak widać DJ Riton w „Come with me” odpuścił sobie ludzi, z którymi stworzył „Friday” czyli duet Mufasa i Hypeman. Czy to mu wyszło na dobre? Zobaczcie.

„Come with me” nie jest już rasowym House mash up’em. To raczej rasowy Funky House. A nie jest to muza na europejskie listy przebojów. To typowy amerykański styl. Trzeba jednak pochylić czoła wobec Ritona. facet nie idzie na łatwiznę! Brawo.

Bad Boy Chiller Crew (często w skrócie BBCC ) to brytyjski kolektyw. Poczynając od wrzucania do sieci filmów komediowych i żartobliwych, po tworzenie muzyki inspirowanej brytyjską sceną basową, która zyskała na znaczeniu, szczególnie w regionie Yorkshire w 2000 roku. Grupa składa się z czterech członków, Garetha Kelly’ego, Kane’a Welsha i Sama Robinsona – Brandona Kay’a, pierwszego i drugiego, znanego odpowiednio jako GK oraz Clive i BK.

Z dwóch wykorzystanych bardziej znanym utworem jest „Tonight alright”. Oto on.

Narada Michael Walden (NAH -rə-də ; Michael Walden) to amerykański wokalista, kompozytor, muzyk, a płyta producenta. Miał blisko około 1o różnych przebojów, głównie w USA. najbardziej znany to „”I Shoulda Loved Ya”, ale i „Tonight I’m alright”, który powstał w tym samym czasie (1979) był popularny w USA i Wlk.Brytanii. Od 2020 roku NMW jest perkusistą grupy Journey .

Drugi nazywa się: True Faith feat. Bridgette Grace With Final Cut – „Take Me Away (Pinned Up Mix)”

 

Final Cut był zespołem techno-industrial założonym w Detroit, w USA, i prowadzonym przez niejakiego Anthony’ego Srocka z ciągle zmieniającą się obsadą muzyków gościnnych. Jeff Mills to amerykański producent Detroit techno Jeff Mills. Postać legendarna dla fanów tej muzy.