J Balvin, Usher, DJ Khaled - Dientes
od lewej: DJ Khaled, J Balvin (fot.Universal Music)

“Mi gente” to było “coś”. Ale minęło już sześć lat od kiedy powstał. Dziś J Balvin z pomocą DJ Khaleda samplują hit Ushera, który doskonale znacie. Czy znów będzie “mega”? Zobaczcie też JB top 10.

 

Czy zadrżą muzyczne parkiety? J Balvin, nagradzany wielokrotnie przez Latin Grammy, połączył siły z Usherem i DJ Khaledem. Efekt – nowy singiel o tytule ?DIENTES?. Połączenie talentów tych trzech gigantów muzyki przepowiada, że utwór szybko stanie się światowym hitem.

 

 

Dlaczego “Dientes” jest tak wyjątkowy? J Balvin nie tylko zsamplował w nowy singiel odniesienia do kultowego przeboju Ushera z 2004 roku ? “Yeah!“, ale też uczynił go hołdem dla tej legendarnej kompozycji.
Do muzycznego festiwalu dźwięków dodajemy jeszcze spektakularny teledysk, w którym kolorowe, tętniące życiem ulice przeplatają się z parkietem pulsującym w rytmie beatów Balvina, magii brzmienia R&B Ushera i charakterystycznego soundu DJ Khaleda.

Synergia brzmień

Dientes” to perfekcyjna synergia stylów i gatunków, łącząca trzech różnorodnych artystów w jednym przeboju. Za produkcję odpowiedzialni są czołowi twórcy sceny muzycznej. To Mura Masa, Fred Ball, DJ Luian, Mambo Kingz, Tainy i Michael Brun. Ten singiel nie tylko potwierdza talent J Balvina, ale także ukazuje jego chęć eksperymentowania z nowymi brzmieniami.
J Balvin jest fenomenem w świecie muzyki. Jego teledyski regularnie osiągają miliardowe wyświetlenia na YouTube, a łączna liczba odtworzeń przekroczyła 110 miliardów. Ten latynoski gwiazdor regularnie przełamuje bariery, bo stał się jednym z 10 najchętniej słuchanych artystów na świecie. Ma aż 52 miliony stałych słuchaczy na Spotify.
W erze, w której Balvin nadal przekracza muzyczne granice, jego najnowsze dzieło “DIENTES” świadczy o tym, że artysta jest nie tylko ambasadorem reggaetonu, ale też mostem łączącym ten gatunek z globalnym mainstreamem. Oj, może być “Grammy”….

JB Top 10

1.David Guetta feat. Bebe Rexha & J Balvin – Say My Name (Radio Mix)
2.The Black Eyed Peas & J Balvin – Ritmo (Bad Boys For Life) (Explicit)
3.J Balvin, Willy William – Mi Gente (Radio Mix)
4.DJ Snake x J Balvin x Tyga – Loco Contigo (Original Mix)
5.J Balvin & Willy William – Mi Gente (HUGEL Remix)
6.SAINt JHN & J Balvin – Roses (Imanbek Extended Remix)
7.Pitbull & J Balvin feat. Camila Cabello – Hey Ma (Spanish Version)
8.Nicky Jam & J Balvin – X (Radio Mix)
9.DJ Snake feat J Balvin & Tyga – Loco Contigo (Cedric Gervais Remix)
10.Sean Paul x J Balvin – Contra La Pared (Radio Edit)