jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > DJ Jovani feat. Jazzu – I Should Have Known > drugi utwór jeszcze lepszy

DJ Jovani feat. Jazzu – I Should Have Known > drugi utwór jeszcze lepszy

lekko pulsująca energia w tle, tzw. miekki mastering. To własnie mozę tak powinna wygladać muzyka Dance ad 2019? Wszystko na to wskazuje gdy porównamy nowy utwór utwór DJ Jovani feat. Jazzu. Naszym zdaniem jest jeszcze lepszy od tego pierwszego. Nazywa się „I Should Have Known”. Bardzo dobrze się tego słucha, ale też to tańca „wchodzi” bardzo dobrze.

 

O tym,że na LItwie potrafią robić europejskie hity dowiedzieliśmy w ubiegłym roku z dwóch znakomitych przykładów; obaj są zresztą DJ’ami –  DJ Dynoro i DJ Jovani. I oto mamy drugi utwór tego drugiego.  Ponownie z wokalistą Jazzu.

Już po pierwszym przesłuchaniu utwór „I Should Have Known” wpada w ucho. W naszej opinii jest nawet lepszy od ich debiutu czyli „Keep it yourself”. Jest w nim więcej energii. Przypomina nieco produkcje Alle Farben, ale ma jednaj swój własny klimat, którego róznice w obu tych przypadkach wyłapuje wprawne ucho. Wokal znakomicie wpisuje się w aranż. Zreszt a jest nawet okazja porównać, bo mamy też premierę w tym tygodniu nowego utworu Alle Farben.

Całość jest „miękko” zmasterowana co dodaje utworowi „pogody ducha” mimo tkwiącej w nim tanecznej energii. Czy to jednak House czy Dance. Na pewno coś po środku, bardzo uniwersalnego, choć klizej mu do pop i dance.

 

Jonas Nainys czyli właśnie DJ Jovani to połowa niezwykle udanego projektu muzycznego Radistai DJs z Litwy, który mimo niedługiego stażu, już zebrał kilka nagród muzycznych a najcenniejszą z nich jest M.A.M.A. Award za TV3 Play Most Popular Music Video (najlepsze wideo).

Jovani jest znaną postacią dla   melomanów z Litwy przede wszystkim dzięki własnemu cotygodniowemu programowi radiowemu Jovani @ club.

Po 10 latach spędzonych na scenie klubowej i z  dziesiątkami remiksów klubowych i oficjalnych  edycji znanych hitów, z których wiele liczy miliony  odtworzeń na youtube i spotify, Jonas postanowił rozpocząć karierę solową.

Do tego łączy siły twórcze ze słynną  wokalistką  jazzową o pseudonimie Jazzu i dostarcza idealny letni utwór pod tytułem „Keep it yourself”. Dostarcza perfekcyjny popowy kawałek z kojącym i emocjonalnym wokalem najwyższej klasy. Dzięki „Keep it yourself” każdy dzień staje się idealny.

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze