jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Digital DJ 2.0 nowa funkcjonalność > oceny utworów

Digital DJ 2.0 nowa funkcjonalność > oceny utworów

Wśród kilku nowych elementów serwisu Digital DJ znalazł się element oceny przesłuchanych przez DJ’ów utworów. Ma to na celu ułatwienie korzystania z serwisu innym użytkownikom, ale też przekazać wydawcom informacje, który miks jest najlepszy, jeśłi jest ich wiele.

 

 

 

 

DigitalDJ oceny

 

 

 

 

 

 

 

Pomysł jest bardzo prosty, bo polega na kliknięciu przez użytkownika serwisu odpowiedniej ilości gwiazdek, która stanowi ocenę w skali od 1-5 punktów. Jeśli użytkownik jest jednym z pierwszych słuchających to jego ocena pojawi się na kontach innych użytkowników, dla których będzie to informacja, że ktoś tak ocenił ten utwór – taką wersję.

Przetestowaliśmy to w ciągu pierwszego tygodnia i wykorzystaliśmy do rankingu Remix tygodnia, który znajdziecie w innym artykule. Funkcja jest użyteczna w przypadku sporej rozmiarów paczki. Pewnie nie raz opadały wam ręce gdy zobaczyliście 4, 5 , a nawet 10 wersji.

Od teraz nie będziecie zmuszani do odsłuchiwania wszystkiego. Można będzie spojrzeć na ocenę – liczbę gwiazdek przy utworze. Oczywiście pod warunkiem, że nie będziesz pierwszy (-a), bo wiadomo ktoś musi zacząć oceniać.

Test na najlepszy remiks tygodnia przetestowaliśmy na pierwszych 3o userach, którzy odsłuchali i oczywiście kliknęli w gwiazdkę.

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze