DJ Raport przedstawia nową funkcjonalność w serwisie Digital DJ 2.0 oceny

Wśród kilku nowych elementów serwisu Digital DJ znalazł się element oceny przesłuchanych przez DJ’ów utworów. Ma to na celu ułatwienie korzystania z serwisu innym użytkownikom, ale też przekazać wydawcom informacje, który miks jest najlepszy, jeśli jest ich wiele.

 

 

Pomysł jest bardzo prosty, bo polega na kliknięciu przez użytkownika serwisu Digital DJ odpowiedniej ilości gwiazdek. Ta liczba stanowi ocenę w skali od 1-5 punktów. Jeśli użytkownik jest jednym z pierwszych słuchających to jego ocena pojawi się na kontach innych użytkowników. Będzie to informacja, że ktoś tak ocenił ten utwór i taką wersję.

Przetestowaliśmy to w ciągu pierwszego tygodnia i wykorzystaliśmy do rankingu Remiks tygodnia, który znajdziecie w innym artykule. Funkcja jest użyteczna w przypadku sporej rozmiarów paczki. Pewnie nie raz opadały wam ręce gdy zobaczyliście 4, 5 , a nawet 10 wersji.

Od teraz nasi DJ’e nie muszą walczyć z odsłuchiwaniem wszystkiego. Można będzie spojrzeć na ocenę – liczbę gwiazdek przy utworze. Oczywiście pod warunkiem, że nie będziesz pierwszy (-a), bo wiadomo ktoś musi zacząć oceniać.

Test na najlepszy remiks tygodnia przetestowaliśmy na pierwszych 3o userach, którzy odsłuchali i oczywiście kliknęli w gwiazdkę.

Nasz apel

Użytkowniku serwisu Digital DJ, oceniaj utwory i ich wersje. Pomożesz innym – kolegom, koleżankom – po fachu, a oni pomogą Tobie. ⭐⭐🌝🌝⭐⭐

Zapraszamy na stronę DJ Promotion

Zobacz też jak DJ Promotion pomaga w kwestii Wodzirej 2.0.