DJ Raport na Tik Toku zack martino clockwork

Świat zwariował na punkcie Tik Toka to i nam się udzieliło. Wyszliśmy poza nasze zwykłe łamy i zaczęliśmy polecać nową muzykę na tymże portalu.

 

Niektórzy twierdzą, że YouTube to już historia, ale to raczej tylko żart. Jakby na to nie patrzeć ciągle jest użyteczny, choćby tylko po to, aby wam pokazać to i owo. 🙂🙂 Tutaj, aby pokaząć … jak wygląda DJ Raport na Tik Toku, a dokładniej – nasze rekomendacje muzyczne.

Okazuje się, że zainteresowania muzyczne użytkownika TikToka są inne niż mogło nam, się wydawać. Pisaliśmy już nawet o tym. Dlaczego? Oto przykład.

Premierowy utwór Zack Martino “Clockwork”, który dostaliśmy z Armada Music, nie wzbudził takiego zainteresowania wśród naszych DJ’ó. Ale wzbudził wśród użytkowników TikToka. W chwili pisania tego artykułu osiągnął już 140 tysięcy wyświetleń, blisko 9 tysięcy go polubiło. Do tego 2,5 tysiąca użytkowników zapisały nas do swoich ulubionych.

To przykład pojedynczego utworu, ale DJ Raport na Tik Toku to także próby tworzenia “flasha” na temat danego producenta lub producentów. Zdarza się, że bardzo znanych, ale powszechnie nie kojarzonych z pewnymi nazwami.

Zaczynamy, próbujemy, ale kto wie czy TikTok nie zostanie zablokowany za jakiś czas. Odpowiednie służby już sprawdzają czy ten chiński portal dostosował się do wytycznych związanych z ochroną danych osobowych.

Okazuje się, że i sam TikTok wprowadza ograniczenia czasowe dla userów.

Jakby na to nie patrzeć, jesteśmy świadkami rewolucji , nie tylko technologicznej, ale także tej w dziedzinie promocji. Właściwie to nawet szerze, bo poznawania nowej muzyki, której ciągle nam przybywa ogromnie dużo.

jesteś tam? DJ Raport na TikTok – Polecajki – oto nasz kanał