jonasu reve night kalkovich your love 681 500 HOUSE PROMO 2022, skepta

W dzisiejszym przeglądzie najciekawszych premier “house music” będzie bardzo energetycznie i bardzo oryginalnie. Świetne wokale, ciekawe linie basu zrobią na was wrażenie. Oto Skepta & Amy Winehouse, DiMatteo, Bingo Players, Steve Aoki & Danna Paola i Ship Wrek.

 

 

Największe wrażenie na naszej redakcji zrobił Brytyjczyk Skepta, który wykorzystał wspaniały wokal artystki, o której chyba trochę zapomniano. Zobaczcie tylko!

 

“Can?t Play Myself (A Tribute To Amy)” [Universal Music] ma w podtytule “w hołdzie dla Amy”. Chodzi o nieżyjącą już znakomitą wokalistkę Any Winehouse. Brytyjski mistrz grime garage house – Skepta – zsamplował ?Tears Dry On Own? (2007). W zasadzie można powiedzieć, ze to jest remiks, a nie tylko sampling.

W utworze słyszymy oryginalny – ekspresyjny – wokal Amy, który świetnie współgra z energetyczną linią basu.

 

 

Słoweński DJ/producent DiMatteo początkowo związał się z gatunkiem trance, ale później zwrócił się w stronę stylu house, gdzie znalazł to, czego od dawna szukał. Jego debiutancki utwór to znakomita dawka świetnego piano house i damskiego wokalu. Całość “Be Yourself” [House Heads] jest bardzo energetyczna.

 

Jeszcze więcej energii ma nowy kawałek Bingo Players. “You Know Why [Spinnin/Hysteria] to mieszanka kilku inspiracji. Da się tu słyszeć choćby pewien pomysł z “Samba de Janeiro“. Kawałek oparty jest na samplach wokalnych dynamicznie wbudowanych.

Motyw główny z pewnością od razu może zadziałać na odbiorcę.

 

Steve Aoki łączy siły z kultową meksykańską artystką Danną Paolą w nowym singlu ?Paranoia? [Dim Mak]. Oczarowany urzekającymi dropami, mocnymi bitami i zapierającym dech w piersiach dzikim wokalem, Aoki bez wysiłku łączy syreni głos Danny ze swoją światowej klasy produkcją.

Kawałek energetyczny, ale i tak bardzo lekki , jak na znane nam z przeszłości odlotowe pomysły SA.

 

“The function” [Armada Music] to bardzo oryginalny kawałek. Duet Ship Wrek z Los Angeles wypuszcza dynamiczny tech-house’owy numer napędzany zaraźliwym wokalem, ostrymi efektami dźwiękowymi i rurowym beatem.