jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > DJ Ross ft. Kumi – La Vie > hit z Włoch po … francusku

DJ Ross ft. Kumi – La Vie > hit z Włoch po … francusku

Czy pamiętacie tego gościa? Działa w branży bardzo długo, ale dwa lata temu zrobił naprawdę dobry remix mega hitu Whigfield „Saturday Night”. Jest jednym z czołowych reprezentantów muzyki Italo Dance, która zawsze się w Polsce podobała. Oto DJ Ross ft. Kumi – La Vie. DJPromo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Oto nagranie – nówka sztuka – prosto z Włoch: DJ Ross ft. Kumi – La Vie. Z Włoch, ale śpiewane po … francusku. Proste, melodyjne, ale z odrobiną klubowej nuty. Słychać tu nieco „Samba de Janeiro”. Wszystkiego po trochu. A może to recepta na hit? Sprawdźcie, bo warto.  Dla DJ’ów dostępna wersja extended.

 

Trochę o DJ Ross

Rossano Prini, znany jako Dj Ross, jest jednym z najbardziej znanych nazwisk na włoskiej scenie tanecznej. Jego kariera rozpoczęła się w latach 90-tych jako DJ grał w najlepszych klubach w północnych Włoszech. Jego pierwszą udaną produkcją było Happymen  „Love Is You”, ale na co dzień pracował też w branży muzycznej, najpierw w Historic Discomagic, a następnie w Self Distribution, a jeszcze później w E-mail Records.

DJ Ross Kumi La vieW 1998 roku został menadżerem A&R w renomowanej wytwórni Time Records. To z niej pochodzi mega klasyk „Destination Calabria” (Alex Gaudino).   Prowadził tam label SPY Records. Równolegle pracował w studio, czego efektem był najpierw znany też w Polsce hit The Lawyer –  „I Wanna Mmm”. Potem rozpoczyna współpracę z Lucą Mensi produkującym dla znanego we Włoszech Tristano De Bonis aka Magic Box („Carillon”, „4 Your Love”, „If You”).  Potem były piosenki  „Relations”, „Save My Heart”, „I Don’t Know” – popularne i w Polsce – dla wokalistki Erika.

Z czasem nawiązał współpracę z  Paolo Sandrini. Tu w tym momencie powstał projekt  DJ Ross, który wypromował wielki hit z piosenką „Dreamland”, a następnie „Emotion”, która stała się popularna od Włoch po Europę, od Brazylii po USA, od Rosji po Egipt.

W 2007 roku Rossano trafia do M2O, najważniejszego radia grającego dance we Włoszech, gdzie organizuje słynne Radio Show „The Bomb”, w reżyserii Alessandro Viale. Od 2010 roku  został  szefem muzycznym M2o Radio.

Zremiksował oficjalnie kilka hitów, w tym O-Zone „Dragonstea Din Tei”, Ligabue  „Happy Hour”, Vasco Rossi – „L’uomo Più Semplice” i „Sono Innocente Ma”, „Nek  „Fatti Avanti Amore”, Marco Mengoni  „Io Ti Aspetto ”.  W 2018 roku zremiksował„ Lp – Other People” i Wighfield – „Saturday Night ”.

 

 

DJ Ross Top 5 w Polsce 

  1. Whigfield Saturday Night (2k17 Remix) DJ Ross 2k17 Remix
  2. DJs from Mars ft. Fragma Insane (In da brain) DJ Ross & Alessandro Viale Extended Remix
  3. Alessandro Viale ft.Vaanya Diva Sweet little Thing Alessandro Viale , DJ Ross & Paul Sander mix
  4. DJs from Mars ft. Fragma Insande (In da brain) DJ Ross & Alessandro Viale Remix
  5. Marco Mengoni Io Ti Aspetto (Remixes) DJ Ross & Max Savietto Remix

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze