David Guetta ft. Raye – Stay (Don’t Go Away) > ponownie w House

David Guetta feat Raye - Stay Don't Go Away

Wolimy tego producenta w repertuarze House, a nie future pop czy reggaeton. Dlatego każda premiera z Jego udziałem, która nawiązuje do tego właśnie gatunku bardzo nas cieszy. Wszak to Jego korzenie. David Guetta  tym razem z brytyjską wokalistką Raye w utworze Stay (Don’t Go Away).

 

David Guetta, wydał swój nowy singiel “Stay (Don’t Go Away)”, na którym udziela się brytyjska wokalistka RAYE. To idealny przebój na lato. Guetta, po wydaniu swojego albumu “7” we wrześniu zeszłego roku, nagrywał hit za hitem nie zatrzymując się nawet na chwilę!

 

Właściwie co miesiąc serwuje nam kolejną premierę. To zaczyna być normalna praktyką dj’ów producentów z tzw. pierwszej ligii. Tiesto wydaje nowy utwór praktycznie co tydzień, a Armin Van Buuren , też przynajmniej ma jedną premierę w miesiącu.

W zasadzie nikomu to nie przeszkadza, bo muzyka jest najważniejsza. W przypadku “Stay (Don’t Go Away)” mamy do czynienia z dosć lekkim, ale melodyjnym vocal house, nawet z odrobina dance, co czyni go dość uniwersalnym kawałkiem pod kątem zagrania na imprezie. Oceńcie sami! “Stay (Don’t Go Away)”  nie znajdziemy na ostatnim albumie artysty. Wokale angielskiej piosenkarki RAYE idealnie uzupełniają wesoły, letni utwór, który opowiada o namiętnej, letniej miłości. To artystka z całkiem bogatym dorobkiem. Zobacz Jej Top 5. Wielkie hity!

Top 5 najpopularniejsze nagrania w Polsce w udziałem RAYE

  1. Jax Jones ft. Raye You Don’t Know Me Extended Club Mix
  2. Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz Prayer in C Robin Schulz remix
  3. Jonas Blue ft. RAYE By Your Side Extended Mix
  4. ATB & Andrew Rayel Connected ATBs Extended Mix
  5. Major Lazer feat. Mr. Eazi, Raye & Jake Gosling Tied Up Original mix

 

 

RAYE STAY DON'T GO AWAYW zeszłym miesiącu Guetta znalazł się na 10 miejscu na liście Dance 100 Billboardu na 2019, co zostało ogłoszone wraz z Ultra Music Festival podczas którego wystąpił jako headliner. Wśród jego ostatnich wydawnictw znajdują się ‘Flames’, ‘Say My Name’, ‘Better When You’re Gone’, ‘This Ain’t Techno’ z Tomem Staarem i ‘Put Your Phone Down (Low)’ & ‘The Freaks Come Out’ pod jego pseudonimem Jack Back.

Guetta ma na swoim koncie ponad 1,7 miliona sprzedanych egzemplarzy albumu “7”, który otrzymał nominację za Najlepszy Taneczny Album na Billboard Music Awards 2019. Ponadto, jego hit ‘Flames’ zgarnął tytuł najczęściej granej w radio piosenki w 2018!

W najbliższym czasie Davida można zobaczyć na żywo na różnorodnych festiwalach, a także w Las Vegas in a Ibizie. Do końca maja – Saturdays Encore Beach Club @ Wynn, Las Vegas. Czerwiec do września – Mondays BIG at Ushuaïa, Ibiza & Fridays FMIF! at HÏ, Ibiza