DJ SAVA, P!NK, Tony JUNIOR i DOCTUM☀☀👌👌premiery dance na letni weekend

mi ritmo DJ Sava, adriana onci, DOCTUM, Tony Junior ft Spree Wilson i P!nk

“Muzyka lekka, łatwa i przyjemna” i  coś na oceny wakacyjny czas do tańca. Sprawdźcie koniecznie te cztery premiery. Oto DJ Sava, DOCTUM, Tony Junior ft Spree Wilson i P!nk.

 

Czy wśród poniższych tytułów znajduje się potencjalny “przebój lata”. Z pewnością! Oto kilka przebojów w bardzo lekkim klimacie i z ładnymi melodiami. DJ Sava , z Rumunii, energetyczny Tony Junior, z  Holandii i ta ciągle znakomita P!nk.

 

Constantin Sava aka DJ Sava , to rumuński muzyk elektroniczny , DJ i producent muzyczny. Nie znamy jego repertuaru tu w Polsce, ale nie jest nowicjuszem. Zaczynał już w 2005 roku , a 2007 zyskał rozgłos w Rumunii po swoim debiutanckim albumie “Love Drops” i przeboje „Sunshine” i „The Reason”.

Zgromadził w sumie ponad 500 mln wyświetleń na YouTubie. Urzekł międzynarodową publikę takimi hitami, jak „Love in Dubai”, „Aroma”, „I Like The Trumpet”, „I Loved You” i „Tenerife”.

Ta nowa piosenka “Mi ritmo” to bardzo wakacyjny (i przebojowy) latino dance, ale podany w prostej formie. I bardzo dobrze! Wokalnie producenta wspiera niejaka Adriana Onci. 🙂🙂 DJ Sava wydał u nas równolegle inny swój utwór “Move Like Chaplin”, ale “Mi ritmo wydaje się bardziej przebojowy.

 

“What the DJ said” [Spinnin Records] to bardzo wesoła , a nawet przebojowa piosenka, nawet o potencjale na przebój lata. Raczej nim nie będzie, bo trio DOCTUM , nie zadbało o informacje na swój temat. Wiemy jedynie, że  w 2022 roku przedstawialiśmy ich utwór “Whip”.

 

W “Moonlight & madness” [CTM Music] bardzo dużo się dzieje. Jest przede wszystkim bardzo energetycznie, pozytywna melodia, ekspresyjny wokal i jeszcze lepszy rap. Tony Claessens aka Tony Junior to doskonale nam znany producent z Holandii.

Spree Wilson to amerykański wokalista Joseph Young III. Znany m.in. z utworu, z Afrojack czy Showtek.

 

P!nk powróciła w znakomitym stylu, czego efektem m.in. #1 na Airplay dance chart , utworu “Trustfall”. Oto kolejny pt.”Runaway”, który z pewnością wokalistka “dopisze” do kolekcji swoich hitów.

Może trochę za szybki na obecne mega upalne dni, ale “nic nie trwa wiecznie”, wiec i upały miną. 🙂🙂☀☀👍👍