NO PIENSA 👌 czy Don Diablo powtórzy sukes “Survive”?

No piensa don diablo

Don Diablo należy do tych producentów, których aktywność wydawniczą obserwujemy na bieżąco. Jest ona bardzo duża, bo on ciągle eksperymentuje. Oto jego najnowsze dzieło “No piensa”.

 

To już cztery lata jak wydał swój największy, do tej pory hit, “Survive“. Ale na parkietach tanecznych jeszcze bardziej podobał sie jego remiks “King Of My Castle“, dla Keanu Silva. Czy “No piensa” ma szansę dorównać popularnością któremuś z nich?

 

„No Piensa” to zgrabnie wyprodukowany future deep house’owy kawałek z akcentem latino w tle. W produkcji wzięli udział nieznani nam artyści. To wokalista i autor tekstów PnB Rock i jego rodak – Holender – Boaz van de Beatz.

To już ponad 20 lat

Jak wspomnieliśmy wyżej aktywność Don Diablo ( Don Pepijn Schipper) jest ciągle wysoka. Działa już od 1998 roku, a tegoroczne imponujące osiągnięcia wciąż trzymają poziom. Ostatnio świetnie przyjęto jego remiks klasycznego utworu Avicii „My Feelings For You” w wykonaniu Don Diablo.

Najnowsza piosenka została napisana wspólnie z PnB Rock. Wciąż rośnie w siłę dzięki współpracom z takimi artystami jak Ed Sheeran, Chance the Rapper i Kodak Black.

Don Diablo mówi:

– Zarówno PnB Rock, jak i Boaz, znajdowali się wysoko na mojej liście wymarzonych współprac i zawsze chciałem wplątać hiszpański do mojej muzyki. Wydaje mi się, że „No Piensa” jest czymś świeżym; to unikalna mieszanka stylów i wpływów. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że nareszcie możemy podzielić się tą piosenką ze światem po zagraniu jej podczas ostatnich setów na całym świecie!